Jump to content
TheGames.PL More than games

Słowo na dzień dobry - przedstaw się!


Avaj
 Share

Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Stworzyżyłem topic więc może zacznę :)

 

Witam wszystkich,

Jestem Studentem W.F. w Rzeszowie (jeżeli ktoś z okolic jest to nigdy nie odmowie browarka na Rzeszowskim Ryneczku), w CSa gram od 6 lat, pamiętam jeszcze stare dobre czasy jak się na botach w wakacje trenowało na 19fps :) bo internetu nie było :). Pomagam r (ucięło :D)

Edited by Ynex
Link to comment
Share on other sites

Yo Yo Yo

 

Ja też się wypowiem bo przecież chyba mnie nikt nie zna ^^ hih. Mieszkam w Poznaniu (bliskie okolice) chodzę do liceum (1 rok) z profilem sportowym. z Csem mam do czynienia od pamiętnych wakacji kiedy to potrafi?em gra? 20 h bez zajęcia a kiedy zszedłem z kompa to kuzyn mnie zastępować :D miałem przerwę około 2 miesięczną i znów zacząłem grać :D.

Edited by Ynex
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Imi?: Maciek

Sk?d: Gda?sk

Zainteresowania: Gry, czasem ksi??ki fantasy, seriale komediowe, piwko :], imprezki, kiedy? uwielbia?em je?dzi? na rolkach, ale ostatnio przesta?em

Gram w cs'a: mniej wi?cej od 2 lat (nie licz?c gry z botami jak by?em mniejszy)

Nick: macias / powylamywany

Co? od siebie: Witam wszystkich. Na wasz serwer i forum dotar?em dzi?ki Netro i Avaj'owi. To oni wpadli na pomys? po??czenia mojego PredatorModa z waszym War3. Lubie gra? na wszelkich modach cs - War3, HnS(ganiany), JailMod, PredMod itp.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Bry

Imię: Mariusz

Skąd: Sosnowiec

wiek: 20

Staż: ponad 5 lat, myślę, że 6 już idzie

 

Ogólnie interesuje się komputerami, podstawy to webmastering, czasem trochę grafiki (nie mówię "zawodowo" czasem jak trzeba coś przerobić),

kobiety? hmm a od kiedy kobiety traktujemy rzeczowo i lubimy je? Dziwne stwierdzenie. Gry MMORPG (jestem strasznie wybredny), grałem/gram w l2 (podobnie zresztą jak MaciaS) mój staż też około 5 lat.

Ogólnie jestem ciekaw świata, i wszystkiego co jest z nim związane. Nauka? Hmm nie ucze się, bo tego nie lubie, ja zbieram wiedze, tą która chce zebrać, a nie tą która próbuja nam wciskać w szkołach.

Z zawodu, najprawdopodobniej technik hotelarz (czyli wszystko co związane z hotelem i klientami, także catering).

W zależności od chęci, lubię pisać, obojetnie coś po prostu (na forum CSn , jest gdzieś nawet mój artykuł, a także i wywiad, który przeprowadziłem we współpracy z "Grzybo" [eeeh pamiętne czasy])

 

Dobra tyle o mnie bo nudze :D

Edited by Apo
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nick: Jak wyżej^^(PureChillout^^)

Imie:Paweł

Wiek: 14

Staż: 2 lata z przerwami

Skąd: Okolice Wrocławia

 

Mam 14 lat może uznacie mnie za małolata, czy smarka jak to woli. Przygodę z cs`em zacząłem dzięki kolegom. U was gram na Pokemodze, ale szczerze mówiąc zaczynam :D.

 

edit by FleeSzzUuu

omg Ty jeszcze tu piszesz -> zmiana nicku, zaczynasz grać na poke (bo na war3 się popisałeś - Szmalko)

Edited by FleeSzzUuu
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 month later...

Witam Wszystkich :)

Nick : Myszka

Name : Aleksandra

Wiek: Za 20 dni 20 lat

Miejscowość : Lubaczów 100 km do Rzeszowa =]

Klasa 4 Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego : Jak dobrze pójdzie to będę Technikiem Żywienia :).

Staż : Od grudnia zaczęłam grać :P

 

Zainteresowanie : Eksperymenty w kuchni ;P, gotowanie, badminton, siatkówka, muzyka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...