Jump to content
TheGames.PL More than games

Podanie o Admina BF2 Scoia'B


scoia
 Share

Recommended Posts

nick: Scoia'B

wiek: 22

Steam_ID: STEAM_0:0:35639028

Staż w CS: hym z przerwami to tak z 10 lat ;D

Data rejestracji: wszystko ejst w moim profilu, ale ok 20-08-11

Od kiedy u nas grasz: mniej wiecej miesiac, polecil mi ten server admin "kurde",

Powód ubiegania się o Admina:hym , a co bede pisal to samo co inni, ^^ nie ma adminow na servie, nie no tak naprawde to dzisiaj widzialem pierwszy raz od tej pory co gram , uwierze ze to jest maksymalnie denerwujace , czlowiek chce sobie pograc , a wchodzi takie gowno na pomocach i *****zieli innym cala zabawe , mysle ze byl bym osoba w sam raz na stanowisko admina, zastanawiacie sie czmeu ? a no bo temu ze bylem adminem juz na bardzo duzej ilosci serverow ;) i akurat tutaj moze to nasz kolega potwierdzic "kurdemac", pewnie niektorym sie nasuwa pytanie czmeu teraz nie jestem ? poniewaz mialem dlugo bardzo przerwe w csa, wazniejsze sprawy, niemusze chyba pisac swoje zyciorysu ;) hehe , rozwazcie to na powaznie co pisze, bo mylse ze bardzej kompetetnej osoby bedzie ciezko znalesc, dosc duze doswiadczenie jako admin mam zdobyte ;) chociarz bylo to dawno , ale caly amx jest w malym paluszku ;) pozdrawiam ;)))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...