Jump to content
TheGames.PL More than games

Podanie o admina na ffa/bf2 BixteR


bixter
 Share

Recommended Posts

Na Admina:

Tytuł tematu: Podanie o Admina (BF2 -serwer) (BixteR)

Nick: BixteR

Wiek: 16 lat

Steam_ID: STEAM_0:1:39764596

Staż w CS: 4 lata z dużymi przerwami

Datę rejestracji na forum: 03-02-11

Link ze statami z game tracker danego serwera

np wejdz tu (nasz np BF2)wpisujesz swój nick, klikasz na niego

a pod spodem masz "Image Banners - Get Code"

i stąd wklejasz do podania kod "Forum Code"

Od kiedy u Nas grasz - Gram około 2 lat, z tym, że zarejestrowany w 2011 bo dostałem perma, który został wyjaśniony.

Powód ubiegania się o Admina: Chcę pomóc Thegames oraz graczom. Wypytują się czy mam adma. Sądzę, że będą zadowoleni, jak nim zostane. Wchodzę na serwa dosyć często i widzę cziterów, od razu piszę do admina. Gorzej jak go nie ma. Rozumiem was, cs nie jest najważniejszy, macie inne obowiązki praca,szkoła ... . Mam staż - chodzi o adminowanie (byłem adminem na innych serwach) Znajomość amx 8-10. Jestem szanowaną osobą na serwerze. Czasami przegnę pałe - wiem. Wszystko da się naprawić co nie ? :>

Argumenty o pozytywne rozpatrzenie prośby: Hmm argumenty Dosyć często jestem online. Jak każdy też się uczę . Jak to się mówi nauka to potęgi klucz !!!

Wysokość składki oraz częstotliwość (min 1 w miesiącu) : 10-12 zl sms, Nie wiem ile dokładnie sms kosztuje.

 

PS| Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego ubiegania się o admina. Chcę pomóc. Nic się nie stanie jeśli odrzucicie moje podanko, wszystko będzie po staremu :]

 

BixteR

Link to comment
Share on other sites

Jestem na NIE :)

Jak dla Mnie bardzo irytujący gość. Zalazł mi za skórę już parę razy.

Nie prosi o pomoc admina gdy jest czit tylko rozkazuje/nakazuje.

 

P.S.

Na szczęście nie muszę Ci się z niczego tłumaczyć

 

Mi tam specjalnie nie zawadził ale przypomina mi SuperEs'a - wazeliniarz z ADHD i zaburzeniami osobowości.

 

-

 

Bez urazy Bixter, ale nie znam Cię za dobrze, jednak zachowaniem przypominasz mi SuperEs'a.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...