Jump to content
TheGames.PL More than games

Podanie By Wool Mike (PILNIE ZOBACZ) Podanie o Admina WAR3ft


Mike
 Share

Recommended Posts

Witam Chciałbym Mieć Admina Na War3ft Modzie :

*Dlaczego??? - Ponieważ Od Miesiąca Niewidziałem Tam Ani 1 Admina , A Na Serwerze Gra Na Mape Około 5 Chiterów ,Niechce Aby Taki Fajny War3ft Mod Tracił Graczy (Robię To Tylko I Wyłącznie Dla Dobra Serwera Który Uwielbiam)

*Nie Wypada Tak Dawać ADmina Komuś O Kim Się Nic Prawie Niewie Oprucz Gry W Cs Dlatego COś O Sobie Napisze:

-Mam 16 Lat

-Gram W Piłkę Nożną

-Lubie Grać W C-S Jak I W LoL'a

-Miałem Admina Na Wielu War3ft ; Cs-mods.pl , cs-serwey.pl , cs-serwer.pl<<< Kilka Przykladów

-Amx Znam Dobrze

-Znam Podstawowy Jak I Zawansowany Regulamin Admina Na Każdej Sieci

To Chyba Tyle Teraz Co Obiecuje Dla Serwera;

*Przyżekam Strzec Serwera Przed Chiterami Jak Oka W Głowie

*Obiecuje Przestrzegać Regulaminu

*Przyżekam Że Nigdy Przrenigdy Niebęde Szpanował Adminem <<<(Jeśli Go Dostane)

*Obiecuje Że Niebędzie Zemną Najmniejszych Problemów Typu; Dalem Bana Bez ssów ,Demka To Mi Sie Niezdaża Chyba Że Facet Ostro Jedzie NA Speed Hacku

To Tyle Z DObrego Teraz Złe Wiadomości:

*Niestety Niemoge Narazie Wspomuc Sieci Kwotą Pieniężną Lecz Jeśli Dostane Adma To POstaram Się Bardzo Szybko Zrobić Przelew

 

<<<Wiem Że Możecie Się Wachać Z Adminem Dlamnie Dlatego Proponuje Dać Mi 1 Admina Na Okres Próbny 7Dni I Sprawdzić Czy Ilość Chiterów Się Zmniejszy >>> (Z Góry Dzięki Za Wypowiedzi Na Ten Temat Jak I Złe I Dobre Gdyż Każda Uwaga Jest Ważna)

Edited by hulkster
czytaj wzór podań !!!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wy Śmiejecie Się Z Tej Kwoty Ale Ja Wpłace Ją A Potem Jak Bd. Dobrze To Wpłace Więcej Czyli Twoim Zdaniem Lepiej Zostawić Serwer Bez Admina Niż Dostać Małą Sumę Początkową I Mieć OGarniętego Admina Na Serwie ??? Złożyć 2 Podanie Ogarnięte Czy Zostawić To I Dacie Adma??? Czy Wogule Się Oto Niestarać???

 

SIL : Dam-diri-dam-diri-diri-dam-dam

Bóg nas opuścił pieniądz to nasz pan

Edited by Rebel
Link to comment
Share on other sites

Witam w tym poscie chcialem przyblizyc troche sytuacje servera.

Na kazda mapke wchodzi od 3 tak do 5 cheatow wjec przydal by sie admin.

Juz mowie do czego zmierzam. Mianowicie gracz o nicku [W]olf [M]ike znakomicie nadawal by sie na admina. Wiem ze ma doswiadczenie poniewaz gramy ze soba troche dlugo.

 

Ja osobiscie jestem za daniem mu admina i prosze o pozytywne rozpatrzenie podania .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...