Jump to content
TheGames.PL More than games

Skarga na Maj-a


Recommended Posts

Gracz SmYQuU

Typ Bana SteamID

SteamID STEAM_0:1:40457947

Profil Steam http://steamcommunity.com/profiles/76561198041181623

Adres IP Ukryty

Wykonano 15-10-2011 - 15:11

Długość Bana 10080 Minut(y)

Wygasa za 22-10-2011 - 15:11 (6 Dni 23 Godziny 45 Minut(y) Pozostało)

Powód masz adma zapoznaj sie z regulaminem banow na thegames.pl i ogarnij amx

Zbanowany przez Admina Maja (Maja)

Zbanowany na Serwerze TheGames.PL[bF2/4FUN][sTEAM+NoN]@ gry.wilan.pl

Link to comment
Share on other sites

SmyquU ban jest całkowicie uzasadniony, wczoraj dawałeś strasznie dziwne bany które trzeba poprawić na pytanie na admin say co robisz i czy zrobiłeś ss , wykazałeś sie brakiem znajomości podstawoweych rzeczy takich jak gdzie admin say i pisałeś do graczy gdzie to.....

z tego co mówili mi gracze bawiłeś się w boga slapowałeś ludzi, slayowałeś itp.

Dałam Ci podstawowego bana abyś miał czas na poduczenie się jak to się robi....

Pewnie bym Ci go skróciła ale niestety przekichałeś sobie i następnym razem jak wejdzisz masz u mnie perma... dlaczego ? a dlatego:

 

 

BixteR | TheGames.pl: proTON: ej bana dostałem ?

proTON: kto mi dał?

BixteR | TheGames.pl: tak

proTON: eee ?

BixteR | TheGames.pl: sek

proTON: co sek ?

Użytkownik proTON gra w tej chwili w Counter-Strike. Kliknij, aby dołączyć.

BixteR | TheGames.pl: amx nie umierz

BixteR | TheGames.pl: bana

proTON: umiem ?

BixteR | TheGames.pl: dala ci Maja

proTON: dobra ma już skarge na forum

proTON: szmata

za słowo "szmata" nie masz wstępu na serv tg gdy ja na nich jestem......

a kolejnym dowodem za aby dać ci perma i odebrać adma jest:

BixteR | TheGames.pl: nie ma twojej skargi

proTON: bo już składam tylkos się zarejestruje

Dlatego nie mogłam Cię tu wczoraj znaleźć...

Pamiętaj uważaj z kim zadzierasz ja jestem tu admem od dłuuuuuższego czasu i to do mnie gracze piszą i mają zaufanie (przynajmniej w większości)

JAK WIDAĆ MOI DRODZY 20ZŁ DOBREGO ADMINA Z NIKOGO NIE CZYNI

 

 

I PS. dzięki Bixter ... oto kolejny dowód że Bixter może śmiało dołączyć do grona adminów... a nie jakieś tam wybrane pierwsze lepsze dziecie!

Link to comment
Share on other sites

Chce powiedzieć ze dostałem bana od Pani Maj-a za to że jej wczoraj nie odpisałem na sayU podczas gry na serwerze Bf2 . Pytała się czy zrobiłem ss i wykonałem je pewnemu graczowi a ona daje mi bana za to że nie wiem jak na sayU odpisać . Miałem własny serwer i znam się na amx . A ponieważ nie miałem styczności z sayem to też nie wiem jak się go obsługuje .

Link to comment
Share on other sites

Weź smyqu ogarnij się troche do mnie też pisano taksty typu: co to za dzieciak ten nowy admin ? że boga z siebie robisz jak jestes jednym admem na serwie , że wkurzasz ludzi weź się człowieku ogarnij bo kiepską sobie wystawiłeś samoocenę zaraz na samym starcie. Poza tym człowieku jak ty mogłeś mieć swojego serwa jak ty nie wiesz co to jest u@?

Link to comment
Share on other sites

wchodze na serwer i do mnie mowią ze Smyqu banuje za rash.. to chyba raczej jest kogoś styl gry a nie jakaś 'rzecz' za którą mozna wstawiac bany..

 

Zgadzam się,tym bardziej że nie ma strefy raszu. Poza tym miło by było jakby smyqu wchodził na serwer i spełniał swoja funkcję w takim charakterze jakim jest oznaczony serwer - 4FUN. Oczywiście w granicach zdrowego rozsądku - BEZWZGLĘDNOŚĆ DLA CZITÓW.

 

Chciałbym jeszcze abyś reagował na osoby korzystające z mikrofonu bez przejścia mutacji.

 

Te uwagi są adekwatne do Twojego zachowania się jako admina, nie wyssałem se ich z palca. A zwróć uwage na to, że z Toba jako adminem grałem tylko 30min.

 

I nie obnoś się tak z tym adminem bo w życiu nikomu nie dasz bana za czity!

 

 

Interpretacje pozostawiam Tobie.

Link to comment
Share on other sites

Bixtera razy 3 mam w dupie reszte tych zjebanych debili,którzy napisali skargę dopiero gdy maja tego dokonała . Bo inaczej te cioty by się bało bo straciły by poparcie admina na serwerze . Co nie debile . A poza tym Bixter cioto chyba nie wiesz co to kablowanie . Oni tylko dali skargi ma mnie a nie mówili o tym komuś innemu . Cb raca nie mam w dupie i Flesza też nie Oraz Silence i Grzybka . Ale on i tak się nie wypowiada . No i jeszcze Maji nie mam w dupie oraz administracji ,)

Link to comment
Share on other sites

Bixtera razy 3 mam w dupie reszte tych zjebanych debili,którzy napisali skargę dopiero gdy maja tego dokonała .

 

Po 1 naucz ty się wyrażać! Po 2 ja też tak zrobiłem czyli mam rozumieć że te obelgi także były do mnie?

Po 3 myślisz że kogoś obchodzi gdzie kogo masz? Pewnie oni też mają cie w dupie. Po 4 widzę że masz przychylność Flesze i tylko dlatego się powstrzymałem aby ci nie dać bana za te wszystkie obelgi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...