Jump to content
TheGames.PL More than games

Recommended Posts

Witam, założyłem tutaj tylko po to konto ażebym mógł sie spokojnie na was powydzierać.Gdzie do cholery jest jakikolwiek admin!? Gram na tym serwerze dosyć długo, moje umiejętności też nie są z nikome, lecz w dużym stopniu rozwinięte uczestniczyłem w zawodach w poznaniu na dosyć wysokim miejscu, było to 2 lata temu ale mniejsza z tym potrafię rozróżnić kto jak gra, pomijając to nie było dnia nie było godziny nie było 30 minut spokojnej gry ażeby nie wszeł jakiś demerol lub inna szmata z aimem bo inaczej sie ich nie da nazwać.

 

Dlatego 2 część będzie prośbą o przydzielenie mi admina znam sie na tym gram duzo bo w robocie siedze i chce miło spędzić czas na tym serwerze gracze napewno poprą moją kandydaturę, mam 20 lat wiec nie ma problemu u mnie z ogarnieciem tego wsyztkiego znam sie na tym i jestem bezpartyjny.

 

JEŚLI MOJA PROŚBA ZOSTANIE ODRZUCONA TO ZRÓBCIE KU#$# COŚ AŻEBY MOŻNA BYŁO MILE ZAGRAĆ NA TYM SERWERZE BO JEŚLI TEGO NIE OGARNIECIE DUŻO GRACZY Z TEGO ZREZYGNUJE!!!!

 

 

ps. Mam nadzieje że chociaż 1 osoba to przeczytała dziękuję, że dotrwałeś do końca;)

Link to comment
Share on other sites

W sumie gosc ma troche racji na RM zagladam nie często.

 

Czy go ktoś zna? Skąd macie go znać jeżeli nikt tam nie gra ?!

Kolega na admina raczej szans nie ma ale dal nam do zrozumienia zeby zaglądać na real moda.

 

pozdrawiam i zapraszam do gry na serwerach TheGames

Link to comment
Share on other sites

Ja nie chce admina gram na tym serwie moze 3 dni jestem 20 w ranku ale to jest zgroza a innych serwerów nie udało mi sie znaleźć na których by misie nic nie ściągałowięc gram tutaj ot co, a sądząc po waszych odpowiedziach jest to walka z wiatrakami i wsytzskie moje starania na darmo global mod pisze takie teksty? Prosze was sądząc po wypowiedzi masz pewnie 15 lat 2 nabijasz bezsensowne posty spamujesz ech myślałem, że to jakieś forum bardziej na poziomie szkoda ;/;(

Link to comment
Share on other sites

Ja nie chce admina gram na tym serwie moze 3 dni jestem 20 w ranku ale to jest zgroza a innych serwerów nie udało mi sie znaleźć na których by misie nic nie ściągałowięc gram tutaj ot co, a sądząc po waszych odpowiedziach jest to walka z wiatrakami i wsytzskie moje starania na darmo global mod pisze takie teksty? Prosze was sądząc po wypowiedzi masz pewnie 15 lat 2 nabijasz bezsensowne posty spamujesz ech myślałem, że to jakieś forum bardziej na poziomie szkoda ;/;(

 

Cóż a ja sądząc po Twojej wypowiedzi, w której nie ma ani troche stylistyki i o wiele za mało znaków interpunkcyjnych zaryzykuję stwierdzenie, że sam masz niewiele ponad 15 lat.

Link to comment
Share on other sites

Ja nie chce admina gram na tym serwie moze 3 dni jestem 20 w ranku ale to jest zgroza a innych serwerów nie udało mi sie znaleźć na których by misie nic nie ściągałowięc gram tutaj ot co, a sądząc po waszych odpowiedziach jest to walka z wiatrakami i wsytzskie moje starania na darmo global mod pisze takie teksty? Prosze was sądząc po wypowiedzi masz pewnie 15 lat 2 nabijasz bezsensowne posty spamujesz ech myślałem, że to jakieś forum bardziej na poziomie szkoda ;/;(

 

to jest serwer i forum na poziomie, dlatego nie dziw się, że nie rozdajemy praw adminowskich dla osób, których nie znamy.

 

co do "tekstów" jakie usłyszałeś to były to tylko i jedynie żartobliwe odpowiedzi mówiące "nie ma szans, żebyś otrzymał admina (przynajmniej jak na razie" :)

 

co do tego, że admini powinni częściej zaglądać na RM to się zgodzę

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...