Jump to content
TheGames.PL More than games

Audik CumShOoOotera ^^


CumShOoOoter
 Share

Recommended Posts

  • 6 months later...

Odnowie temat^^

 

Moja kuna:(kiedyś wrzucę ss'y jak maskę wyklepie ;))

Astra 1.7CDTI 2000 edition full elektryka, poszaleć się nie da bo tylko 80 koni(jak chcę szybszej jazdy zabieram rodzicom ich sprzęt Audi A6 3.0 TDI 230 kucy quattro z 2005 roku i daje radę) ale nie po to jest stworzony... Spalanie? zejdę do 4,5 litra na/ 100 km. ale nie parametry silnika są tu najważniejsze xD

Przejdę do konkretów: bagażnik: tuba blaupunkt 900W mocy znamionowej, półka: dwa ładne głośniczki jakieś nieznanej firmy ale mają po 200W mocy RMS więc dają radę. To podpięte pod wzmacniacz magnata, drzwi: tylne głośniki zostawione, przednie zmienione z 50 na 120W ^^ i nowe cykacze (to wszystko jest również podpięte pod drugi taki sam wzmacniacz) radyjko na razie lajtowne byle by odtwarzało mp3 jakiejś China firmy xD. Nie muszę chyba wspominać że samo okablowanie wyszło mnie prawie 350 zł...I do tego zakup nowego alternatora bo za dużo prądu całość pobiera. Ale czego się nie robi dla ukochanej muzyki. Ostatnio zaskoczyła mnie pewna sprawa bo jechałem ulicą i miałem zamknięte szybki i sprzęt grał na około 80%, przejeżdżałem koło mojego bloku (1 piętro)jakieś 500 metrów dalej i dostałem smsa od mamy że mam ściszyć bo siostrzeniec śpi. Z lekka mnie to zdziwiło ^^

 

 

Może teraz wy coś tu napiszcie?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...