Jump to content
TheGames.PL More than games

Avatary Steam - brak avatarów


ReVo
 Share

Recommended Posts

No więc mam problem z avatarami. Mianowicie to nie wyświetlają mi się ani w grze ani na steam. U niektórych jest po prostu czarne tło, a u innych znak zapytania. Czasami zdarza się również, że nie widzę jak ktoś ma steam, tak jakby grał na ns ;/

Szukałem tego praktycznie wszędzie, ale nie znalazłem odpowiedzi...

Prosiłbym o jakąś radę :)

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Czasami zdarza się również, że nie widzę jak ktoś ma steam, tak jakby grał na ns ;/

 

Wydaje mi się, że to dlatego, że przy wchodzeniu na serwer dana osoba ma wyłączonych znajomych (ma status offline we friedns'ach) i wtedy nie pokazuje jego avataru. Działa to też w drugo stronę, jeżeli ty masz wyłączonych znajomych to nie zobaczysz avatarów innych, chyba tylko osób które masz w znajomych.

 

Ostatnio chyba coś Steam się rypał bo nie łapało mi znajomych, więc mogłeś mieć ten problem też od nich.

Link to comment
Share on other sites

Mogłeś się bawić proxy w IE albo innej przeglądarce i to powoduje, że steam nie łapie połączenia z internetem co skutkuje brakiem zasobów do internetu (brak obrazków, bo są one zawsze gdzieś zapisywane).

- Czasem też nie widzę avatarów w grze ale wystarczy wejść niekiedy w liste graczy w obecnej grze i się wyświetlają po pewnym czasie.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...