Jump to content
TheGames.PL More than games

Podanie - Paj ?.


Paj
 Share

Paj ?. adminem serwera WAR3FT?  

8 members have voted

  1. 1. Paj ?. adminem serwera WAR3FT?

    • Jestem na Tak! :)
    • Jestem na Nie! :(


Recommended Posts

Nick: Paj ?.

SID: STEAM_0:0:20041960

Wiek: 30 listopada będzie 18 ^^

Kilka słów o sobie: Nazywam się Adam. Mieszkam w Gdańsku. Interesuje się sportem i Cs rzecz jasna ^^. Chodzę do szkole średniej [ Morskiej :) ]

Ile czasu poświęcasz dziennie na War3: Dziennie po 3-4 godziny (czasami więcej)

Dlaczego Ty?: A wiec na serwerze może gram od paru dni. Niektórzy mogą pomyśleć, że za szybko to podania i mogą mieć rację ALE na serwerze jestem dość często odkąd gram. Mam spore doświadczenie w byciu adminem, ponieważ miałem owe prawa na serwerach KampNO (mianowicie DiabloMod) i na paru innych skromnych serwerach, wiec AMXmod mam "obcykany" że tak powiem. Atmosfera na serwerze jest dość wspaniała i dogaduję się z graczami i mam nadzieje, że z wzajemnością ^^. lecz jest to serwer Steam/Nonsteam i potrzeba więcej Adminów, żeby serwer doprowadzić do tkz. ŁADU. Myślę, że jestem odpowiednim kandydatem na Admina serwera WAR3FT.

 

PS: Bądźcie wyrozumiali, jeżeli chodzi o staż na serwerze.

 

Pzdr. Paj ?.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A wiec nawiązując do wypowiedzi kokaine.. Jeżeli chodzi o używanie broni na mapie 35_hp jest chyba dozwolone jeżeli wpisze się rtd. Wynika to z tego, że inni gracze też tak robią. Moim zdaniem twoja uwaga jest zbędna, ponieważ broni używałem po wpisaniu rtd i wylosowaniu pełnego ekwipunku, po czym zauważając mała liczbę z teamu w którym grałem wpisałem scroll (w tej samej rundzie) i biłem dalej z broni, więc nie widzę w tym jakiegokolwiek problemu. Co do zapytania o AMXmod tak jak pisałem w podaniu: Przez dłuższy okres adminowałem na serwerach KampNO Diablomod.

 

PS: Dziękuję za uwagi napisane przez Adminów. Będę starać się o wypełnienie "obowiązków" wymienionych przez was.

 

Pzdr. Paj ?.

Link to comment
Share on other sites

A wiec nawiązując do wypowiedzi kokaine.. Jeżeli chodzi o używanie broni na mapie 35_hp jest chyba dozwolone jeżeli wpisze się rtd. Wynika to z tego, że inni gracze też tak robią. Moim zdaniem twoja uwaga jest zbędna, ponieważ broni używałem po wpisaniu rtd i wylosowaniu pełnego ekwipunku, po czym zauważając mała liczbę z teamu w którym grałem wpisałem scroll (w tej samej rundzie) i biłem dalej z broni, więc nie widzę w tym jakiegokolwiek problemu. Co do zapytania o AMXmod tak jak pisałem w podaniu: Przez dłuższy okres adminowałem na serwerach KampNO Diablomod.

 

PS: Dziękuję za uwagi napisane przez Adminów. Będę starać się o wypełnienie "obowiązków" wymienionych przez was.

 

Pzdr. Paj ?.

 

Broń wylosowana z rtd jest dozwolona TYLKO przez JEDNĄ rundę.

Link to comment
Share on other sites

http://www.gametracker.com/server_info/193.33.177.67:27015/top_players/?query=Paj+%3F.&Search=Search

 

Mysle, ze troszke nadrobilem godzinki, lecz dla niektorych wciaz moze byc ich za malo.

Jezeli chodzi o posty, to staram sie nadrobic "zaleglosci", ale tez za duzo ich nie ma, bo udzielam sie tylko wtedy, kiedy mam cos do powiedzenia w danej sprawie .. Wszystko jest do nadrobienia ^^

Link to comment
Share on other sites

http://www.gametracker.com/server_info/193.33.177.67:27015/top_players/?query=Paj+%3F.&Search=Search Nie no sporo nadrobiłes...

udzielam sie tylko wtedy, kiedy mam cos do powiedzenia w danej sprawie .. Wszystko jest do nadrobienia ^^

Udzielasz sie gdy masz cos to powiedzenia w danej sprawie ?

-Pisałes do kolesia który ma bana na forum :down:

-Wypowiadasz sie w temacie który był założony 2 lata temu:down:...

Edited by grzybek77
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...