Jump to content
TheGames.PL More than games

Nick na hasło


Recommended Posts

Co do dnia wczorajszego zauwazylem, ze ktos gra na moim nicku. Niestety Agaty juz nie bylo i nie mialem komu tego powiedziec...

Mow mi doktorze juz duzo razy mowilem .. wez paru adminow jakiegos dnia, albo chociaz jednego i nie robi ss'y w kazdej chwili w nieoczekiwanym momencie.. Steama mam od 2008r wiec prosze nie zarzucaj mi skargi o "dopalacze" (w razie co chodzi mi o staz gry i skill jaki zdobylem podczas tych 3-4 lat) poza nawiasem mowiac i tak slabo gram jak na tyle czasu :)

Link to comment
Share on other sites

nie wiesz co to wykupienie ?

- dlatego, że jak wspominałem my płacimy za każdy dodany nick z hasłem, nie nasz wymysł.

Po prostu staramy się poprawić bezpieczeństwo waszych postaci i dodajemy różnie możliwości. Gdybyśmy mogli wam dać to za darmo i uwierzcie że tak by właśnie było.

z drugiej strony jedyne 10 zł sms to nie jest jakaś wygórowana cena za spokojną grę.

zawszę można poprosić mame/tate a nawet i kolegę czy innego znajomego który zapłaci nam to przelewem, wtedy cena ulega zmianie na mniejszą

Link to comment
Share on other sites

Ja sie tym zupelnie nie przejmuje :) Kazdy ma swoje zdanie. Nie raz juz bylem banowany na innych serwerach za wh, bo walilem skany na np dd2.. A i dziekuje za to, ze bd robic ssy :) Glownie to chodzi o graczy steam.. Wtedy latwo zauwazyc, czy ktos sie podszywa (np. wejdzie z non steama na kogokolwiek nick) Niestety nie da sie za bardzo poradzic jak non steam podszyje sie pod nonsteam.. Wtedy jest maly problem .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...