Jump to content
TheGames.PL More than games

Mutli Bany


hulkster
 Share

Recommended Posts

Nie znajduje się na zdjęciu ale na pewno większość graczy podanych na zdjęciach dostanie permy bądź straci uprawnienia nie słusznie. Też dołączam akurat do różnych grup na steam. Wiem, że grupa TG istnieje od podobno 2009r. ale ktoś mógł uznać, że jest to strona fanowska więc dołączył nie wiedząc o żadnych konsekwencjach. Więc robili to na ślepo. Więc prosze o dokładne rozpatrzenie tego.

Link to comment
Share on other sites

to kurwa gratuluje

 

frago, powiedz czy usprawiedliwiasz to brakiem mózgu czy czym ?

 

grupa powstałą dziś, są tam zbanowani wszyscy ostatnio admini/gracze/pedały

to rozumiem ze ich fanem są członkowie ?

Bo ja w 1 sekundzie już wiedziałem all

 

frago ciesz się, będzie miejsce na nowych adminów, tamci wybrali inny serwer

Link to comment
Share on other sites

są tam zbanowani wszyscy ostatnio admini/gracze/pedały

to rozumiem ze ich fanem są członkowie ?

 

 

Z tego co mi wiadomo to np. Mariusz, Mteuszek, Grzesiek, Kageyoshi nie mieli bana za nic i dość często grają na serwie. I mogę za nich ręczyć nawet permem dla samego siebie, że zrobili to nieumyślnie. Bo akurat uważam, że Grzesiek i Mteuszek są bardzo rozważnymi adminami i raczej by umieli odrzucić takie zaproszenie. Jak ja bym dostał takie zaproszenie też bym pomyślał, że to forum fanowskie.

Edited by Fr@gomenI
Link to comment
Share on other sites

TG to nie kurwa telewizja czy radio czy jebana marka samochodów ze potrzebujemy

forum fanowskiego, bo sami nie mamy albo nie umiemy czy ****

 

 

Bo akurat uważam, że Grzesiek i Mteuszek są bardzo rozważnymi adminami i raczej by umieli odrzucić takie zaproszenie.

 

Odpowiedz nasuwa się sama, wiec się nie produkuje

Link to comment
Share on other sites

wiecie co nie mam zamiaru się tu jakoś tłumaczyć specjalnie, choć może gdybym spojrzał na ta grupę i jej członków to może by się coś zaświeciło, ale tak na dobrą sprawę to w tej grupie nie było nic napisane o TG złego w sumie to nic nie było napisane, ale ja pewnie jak większość nawet w nią nie spojrzałem:mad: rozumiem mój błąd

 

Tak więc przepraszam za to grupę już wywaliłem, wiem że późno ale na dobrą sprawę to dowiedziałem się o tym że to nie nasza grupa od Flesza i Thensi'ego prawie jednocześnie dość niedawno

Link to comment
Share on other sites

No i na pewno Grzesiek przyznasz się, że było to dość nieumyślne. Wiem, że raczej admin ma rację no i nie należy się z nim kłócić ale no naprawde jest mi szkoda niektórych osób. Na pewno nie raz gadałeś z tymi adminami bądź niektórymi graczami no i musiałeś o nich coś wywnioskować. Admini musieli być na pewno "ogarnięci", że dostali takie stanowisko. No ale to już nie moja sprawa.

Link to comment
Share on other sites

i teraz kurwa prosta rzecz

jaka bym zrobił,gdybym był pedałem z serwera robiącego za

plecami TG. Robie grupę, zapraszam wszystkich z TG

a potem na*****alam reklamami własnego serwera...może teraz bardziej

logiczne co po nie którym się to wyda, jeżeli wcześniej było wyczystko za

maską.

 

ok, Greg - welcome back

 

najlepsze jest to, ze tak naprawde kolegom z tego pedalskiego serwera

udało się rozjebać pakę z TG, bo kurwa ktoś nie potrafi się zastanowić

10 sekund nad akcją którą ma wykonać

Link to comment
Share on other sites

No tak tylko, że moim zdaniem nie tylko Grzesiek powinien zostać przywrócony. Najwidoczniej temu co założył tą grupe o to chodziło żeby serwer TG się rozpadł no ale powinieneś to jeszcze raz przemyśleć. Bo na pewno stracisz na serwerze dużo dobrych graczy, którym gra na serwerze sprawiała przyjemnośc i na pewno, sabotażu by nie zrobili.

Link to comment
Share on other sites

Powiem 1. Myślałem, że to mój kumpel ma taki sam avatar więc przyjełem, myślałem ze to znajomy jakis'; ;/

 

Ja robię, tak że po prostu wszystko przyjmuje;/, nie wiedziałem, że to nie nasza grupa tylko tych co zostali zbanowani permanentalnie ;/ Przepraszam, nie oczekuje, żadnego ub albo coś, bo źle zrobiłem tak jak większość (nie patrzyłem, co tam napisane) Jeszcze raz przepraszam. Miło się z wami grało.

Edited by BanY
Link to comment
Share on other sites

Ja również dołączyłem do tej grupy ponieważ myślałem że ta grupa to jest z prawdziwego TG, a podobnie jak Bany napisał również przyjmuję wszystkie zaproszenia (prawie wszystkie) . Nie spojrzałem nawet kto do niej wczesniej dołączył czy kto ją założył tylko jak zaprasza mnie grupa TG no to poprostu przyjąłem to zapro ( oczywiście kiedy się dowiedziałem o co chodzi to od razu z niej odszedłem).

 

Thermal rozumiemy to że jesteś wkurzony bo ktoś Ci próbuje rozbic serwer ( ja również bym był), ale no nie karaj nas za postępki kogoś innego. To założyciele tej grupy powinni być ukarani. Przecież każdy ma prawo do błędu. Zważ na to że 3/4 osób gdy się dowiedziało o tym przekręcie to szybko z niego odeszło i że tak powiem poszło za tobą.

 

Ja na przykład nawet nie czytałem czy ktoś tam reklamuje serwer jakiś czy nie;/

Sam osobiście ostatnie kilka miesięcy to grałem 3/4 swojego czasu gry w cs na tym właśnie serwie i nie chciał bym żeby tak się to skończyło ;/

 

Dlatego pliska Thermal abyś (jeśli możesz) to na spokojnie jeszcze raz zastanowił się nad tymi karami bo większość z tej grupy na pewno nie chce Tobie zaszkodzić ( przynajmniej ja nie chce ).

Link to comment
Share on other sites

Ja również dołączyłem do tej grupy ponieważ myślałem że ta grupa to jest z prawdziwego TG, a podobnie jak Bany napisał również przyjmuję wszystkie zaproszenia (prawie wszystkie) . Nie spojrzałem nawet kto do niej wczesniej dołączył czy kto ją założył tylko jak zaprasza mnie grupa TG no to poprostu przyjąłem to zapro ( oczywiście kiedy się dowiedziałem o co chodzi to od razu z niej odszedłem).

 

Thermal rozumiemy to że jesteś wkurzony bo ktoś Ci próbuje rozbic serwer ( ja również bym był), ale no nie karaj nas za postępki kogoś innego. To założyciele tej grupy powinni być ukarani. Przecież każdy ma prawo do błędu. Zważ na to że 3/4 osób gdy się dowiedziało o tym przekręcie to szybko z niego odeszło i że tak powiem poszło za tobą.

 

Ja na przykład nawet nie czytałem czy ktoś tam reklamuje serwer jakiś czy nie;/

Sam osobiście ostatnie kilka miesięcy to grałem 3/4 swojego czasu gry w cs na tym właśnie serwie i nie chciał bym żeby tak się to skończyło ;/

 

Dlatego pliska Thermal abyś (jeśli możesz) to na spokojnie jeszcze raz zastanowił się nad tymi karami bo większość z tej grupy na pewno nie chce Tobie zaszkodzić ( przynajmniej ja nie chce ).

 

 

To samo chciałem napisać... Ja też nie popatrzyłem kogo to grupa. -_- Więc przepraszam...

Link to comment
Share on other sites

Ja też z łapy przyjąłem zapo nawet nie popatrzyłem na nazwe grupy, zawsze tak robie, a po jakimś czasie, jak sobie przypomne to patrze kto tam wogóle jest. Wiem zjebałem wybaczcie, ale chyba oczywiste, że nie mam zamiaru tam grać, a tym bardziej się przenosić do typów z którymi jakoś nigdy nie gadałem, poza może elo. Fail jakich mało z mojej strony, ale mam nadzieje, że zostanie mi odpuszczone.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czemu karzesz wszystkich . Wiadomo kazdy zrobil to nie zastanawiajac sie chociaz chwile ze to jakis "spisek" czy innego rodzaju rzecz , zeby rozsypac Ci serwer. Wielu graczy emocjonalnie przywiazalo sie do grania na tym serwerze i wiem ze bardzo przykro bedzie odchodzic , no ale jak tak postanowiles ... Uwazam ze i tak sporo graczy nie odeszlo by do tych "pedalow" jak to sam napisales. Ja tam nie mam zamiaru rozkrecac serwa konkurencji , nie wiem jak inni. A tak a'propos kazdy moglby zalozyc ta grupe i mogliby podolaczac do niej zbanowani gracze . Ja tam zadnej reklamy od tej grupy nie otrzymalam wiec nie wiem o co to cale halo , a i tak nie przejmuje sie zadnymi powiadomieniami steam . Chcialabym Cie przeprosic jakkolwiek urazilam Cie moim bezmyslnym (glupim) wystepkiem.

Pozdrawiam all.

Link to comment
Share on other sites

i teraz kurwa prosta rzecz

jaka bym zrobił,gdybym był pedałem z serwera robiącego za

plecami TG. Robie grupę, zapraszam wszystkich z TG

A kto ci powiedzial ze nie jestes?! Masz tylko ten fart ze nam za plecami nie robisz.

 

 

A tak odnosnie tematu to chyba powinniscie sie orientowac ze grupa TG istnieje i ma się bardzo dobrze. Druga grupa powstala bez zadnego z adminow TG wiec chyba taki revo mteuszk czy grzes powinien zaczaic ocb. O kreatorze nie mowie bo on wgl malo czai.

Link to comment
Share on other sites

@Taczu najłatwiej wyciągnąć wnioski i powiedzieć coś mądrego gdy się w tym wszystkim nie jest i można pomyśleć dłużej na ten temat więc nie błyszcz mądrością bo tak każdy umie napisać, ja osobiście nie przyjmuję żadnych zaproszeń, robię sobie osobny czas na rozpatrzenie tego wszystkiego i jest si. To jest tylko głupia grupa jak dla mnie i nie powinniśmy się tym przejmować. Może tak naprawdę miało to Thermala wkurwić a reszta głupia podążyć nie wiadomo jaki był zamiar aczkolwiek temat uważam za zamknięty.

~Close

 

 

 

Edit by tacz: Nie jestem w tym bo nie zaakceptowalem tego zaproszenia. I tu przestroga nie robic nic bezmyslnie

Edited by paczek
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...