Jump to content
TheGames.PL More than games

Najgłupsze wypowiedzi znanych osób


Recommended Posts

Qypowiedzi pochodzą z listy najgłupszych wypowiedzi gwiazd ogłoszonej przez tygodnik The Huffington Post Kilka innych znalezione na różnych stronach internetowych.

 

"Capp- cappu- Nie umiem tego wymówić, ale mi smakuje" - Britney Spears o cappuccino

 

"To gdzie odbędzie się tegoroczny Festiwal w Cannes?" - Christina Aguilera

 

"Mam mózg" - Christina Aguilera

 

"Świetną rzeczą w byciu sławnym jest możliwość zwiedzania świata. Zawsze chciałam podróżować przez morza np. do Kanady" - Britney Sprears

 

"Nie jestem na diecie, po prostu nie jem tyle, ile bym chciała" - Linda Evangelista

 

"Nie wiem, czy w moim życiu zdarzyło się coś, co je całkowicie zmieniło, ale pierwszy raz uprawiałam seks, kiedy miałam 14 lat" - Angelina Jolie

 

"Czuję się najlepiej, gdy jestem szczęśliwa" - Winona Ryder

 

"Szczęśliwy artysta to martwy artysta, bo tylko wtedy nie można się zmienić. Po śmierci prawdopodobnie wrócę jako pędzel" - Sylvester Stallone

 

"Uważam, że małżeństwo homoseksualne powinno być zawierane tylko między mężczyzną a kobietą" - Arnold Schwarzenegger

 

"Kiedy oglądam telewizję i widzę te biedne dzieci głodujące na całym świecie, nie mogę powstrzymać łez. Też chciałabym być taka chuda, ale bez tych wszystkich much, śmierci i temu podobnych" - Mariah Carey

 

"Nienawidzę martwych ludzi!" - Paris Hilton

 

"Moja wycieczka do Londynu to jak pobyt w Europie, tylko każdy mówi tu po angielsku" - Rihanna

 

"Czy to jest kurczak czy ryba? Wiem, że to jest tuńczyk, ale czy to jest kurczak?" - Jessica Simpson

 

"Używam mojego mózgu po raz pierwszy od dłuższego czasu" - Victoria Beckham

 

"Jestem teraz sprytna. Każdy [paparazzi] mówi mi: Zdejmij podkoszulkę. Sorry, ale NIE! Oni tylko chcą mieć zdjęcie, które można dobrze sprzedać. Nie jestem głupia" - Paris Hilton

 

"Mam nadzieję, że moje dziecko będzie dobrym katolikiem jak ja" - Madonna

 

"Na swój sposób jestem fenomentem. Fenomentem siebie, tego, że jestem w jakiś sposób inna i świetnie się w tym odnajduję" - Jola Rutowicz

 

"[...]Rodżer Perejro, ale dobry był także nasz bramkarz Artur Borubar" - Lech Kaczyński

 

"Wzięłam się z kosmosu. Naprawdę. Na studiach miałem przydomek E.T, chociaż nikomu nie mówiłam o swoim pochodzeniu. Do dzisiaj w nie wierzę" - Ewa Minge

 

"Czy chciałabyś żyć wiecznie jeśli byłoby to możliwe?

uzasadnij odpowiedź."

odp: "Nie chciałabym żyć wiecznie, bo nie powinniśmy żyć wiecznie, ponieważ jeśli mielibyśmy żyć wiecznie, to byśmy żyli, a przecież nie możemy; i właśnie dlatego nie chciałabym żyć wiecznie." - Miss Alabama, 1994 Miss USA, wypowiedź na wyborach miss.

 

"Nie popełniłem przestępstwa. Po prostu nie zastosowałem się do wymogów prawa." -David Dinkins, burmistrz NY, (odpowiadając na oskarżenie o niezapłaceniu podatków)

 

"Palenie zabija. Jeśli jesteś zabity - tracisz bardzo istotną cześć swojego życia" -Brooke Shields, wypowiedź w momencie ubiegania się o stanowisko rzecznika prasowego federalnej akcji przeciw paleniu.

 

"Nigdy nie miałem poważnej operacji kolana na żadnej innej części ciała" - Winston Bennett, Univ. of KY basketball forward

 

"Pomijając zabójstwa, Waszyngton ma najniższy wskaźnik przestępczości w kraju" - Mayor Marion Barry, Washington, DC

 

"Dokonałem zwrotu o 360 stopni." - Lech Wałęsa, prezydent RP

 

"Nigdy nie chciałam jechać do Japonii. Po prostu dlatego, że nie lubię ryb. A wiem, że to jest bardzo popularne, tam w Afryce." - Britney Spears

 

"W tym roku chcę spróbować nauczyć się jeździć na snowboardzie. Mam taki zamiar od 6 lat, ale jakoś mi się nie udaje. Kiedy jestem na urlopie, lubię spać do 15 po południu, a wyciągi są zamykane o 16, więc zwykle ubieram się i od razu idę na zakupy." - Mariah Carey

 

"Jeśli mijam jakąś damę i jestem nią zauroczony, idę za nią i w pewnym momencie mówię: Jesteś pewnie mężatką albo masz narzeczonego, ale chciałem ci jedynie powiedzieć, że dotknęłaś mego wnętrza i nie chcę, by ten moment uleciał." - David Hasselhoff

 

"Oczy to bardzo osobista sprawa. Dosłownie patrzysz w kogoś." - Carmen Electra

 

"Myślałam kiedyś o tym, żeby wyruszyć w podróż po świecie i pomagać ludziom. Przypuszczam, że wtedy również śpiewałabym dla swoich podopiecznych i próbowałabym ich czesać." - Dolly Parton

 

"Co do konopi, no to na pewno trzeba walczyć z marihuaną, ale czy marihuana jest z konopi? Chyba nie." - Jarosław Kaczyński

 

"Gdyby Jarosław był kobietą, to powiedziałabym, że lepiej by mu było z mężczyzną" - Nelly Rokita

 

"Panie premierze, mam wrażenie, i to nie tylko ja mam wrażenie w Polsce, że często pan stoi w rozkroku." - Nelly Rokita

 

"Mądry mężczyzna potrafi dobrze wykorzystać kobiety." - Nelly Rokita

 

"Z reguły nic nie myślę, tylko sobie idę i ładnie wyglądam" - Paris Hilton

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...