Jump to content
TheGames.PL More than games

Sprzedawczyk


FleeSzzUuu
 Share

Recommended Posts

Widzisz kapusiu jeden, wystarczyło napisać do Sebo91 że jest możliwość unb ale pod jednym warunkiem, powie kto mówił mu wszystko co w naszym subforum. Rezultat był taki że od razu cię „sprzedał” (nie wszystko, widać było że jeszcze coś ukrywa) ale z tego co powiedział donosicielem byłeś ty – BanY – właściwie 15-letni Kamil Miłosz zamieszkały Bolechowo-Osiedle jak sam pisze „na melinie”. ewa111174@wp.pl a jego ip to: 83.23.220.146. Kamil jest JP a co to właściwie oznacza ? – Jem Pączki, Jestem Pedałem ??. Ale do rzeczy!. Widać szukałeś sobie przyjaciół za plecami TG, nie wiem zaprzyjaźniłeś się z nimi bo byłeś najlepszy u nich na serwerze ? No ale nie ważne, masz przyjaciół którzy cię nie lubią i mogą sprzedać na każdym kroku.

Od początku wydawałeś mi się dziwny, co tu dożo mówić – dupa po prostu. Teraz wiem że jesteś jełop

i sprzedawczyk. Nie tylko ja cię tak odbieram. To wypowiedzi ludzi (admini i gracze) z serwera na twój temat:

 

- nie znam go zbyt dobrze, uważam jednak ze test tępy, nie zna się na amx i czituje/czitowal :P no i próbuje się podlizać (wazeliniarz)

 

- no pedał, taki ważniaczek, cwaniaczek

 

- Bardzo dużo razy łamał regulamin. Reklamował inny serwer na naszym TG, pedał, lama, gej.

 

- średnio go lubie

 

-niczym mi nie podpadł, nic do niego nie mam

 

-taka sierota, liże dupe jak cos chce

 

-wydaje mi się takim cwaniaczkiem dlatego go nie lubie ;)

 

-spoko koleś ale na adma to on się średnio nadaje

 

A więc widzisz jak odbiera cię TG. Nie dość że donosiłeś ostatnio okazałeś się konkretną cipą.

Postanowiłem skończyć twoją karierę na TheGames za:

- donoszenie/sprzedanie/pedalstwo (wybierz które chcesz)

- ściąganie banów danych przez innych adminów bez ich zgody.

- wyzywanie / obrażanie.

- przeklinanie.

-publiczne podważanie decyzji innego admina (sprawa twojego kolegi pedała który dostał bana od Pudziana).

- całościowe nie stosowanie się do regulaminu admina bądź nie zapoznanie się z nim.

- za to że cie nie lubię (podpadłeś mi kilka razy)

 

Z pozdrowieniami poznański „gieńksta mada faka raper” BanY

bany5.jpg

i kilka miniaturek -> zobaczcie z na podglądzie.

bany.th.jpg bany4.th.jpg bany6.th.jpg bany3.th.jpg bany2.th.jpg bany1m.th.jpg

 

 

można by powiedzieć - tak kończą frajerzy !

~ TheGames.pl

Edited by FleeSzzUuu
Link to comment
Share on other sites

Niezle chlopaki strzelacie z ucha, widzisz teraz masz nowa ksywe mozesz na steam zmienic.

Tak więc koksie ( xd) ciekawi mnie jak się do tego odniesiesz. :)

 

Edit. DOBRE ZDJECIA - nie martw się nie kazdy uniesie aparat ponad linie wzroku.

Nick jak i ryj - zjeBany

 

pzdr Gienksteru

Edited by paczek
Link to comment
Share on other sites

Niech przykład tego Gejusa będzie dla innych przestrągą mili gracze. Jeżeli ktoś trzyma z TG może być pewien że nikt mu dupy za plecami nie objedzie (chyba że jest pedał), jesteśmy wierni naszym znajomym i graczom a konfidentów traktujemy w jeden sposób mówimy : "Jesteś Gej !"

Bany małolacie zacznij uczyć się na swych błędach, z kim warto trzymać! Gdy już się tego nauczysz daj znać może nam przejdzie.

Link to comment
Share on other sites

a więc jednak buraku, i po co Ci to bylo, Ta cała wojna? Od razu wiedziałem ze to Ty jesteś wtyką, taka mała grubiutka menda.

My Ci tego nie wybaczymy. Swoja drogą tylko po tobie można sie było tego spodziewać, z reszta twoj nik ze steam mowi sam za siebie. Pozdro człowieku JP (w Twoim wypadku jestem pusty). tak kończą frajerzy jeBany. :)

Link to comment
Share on other sites

Kolego, chociaż nie, raczej takich typiarzy nie będę tak nazywać. Ile masz lat, że tak spytam? Bo wiele razy obiło mi się o uszy, że 20+? Po zdjęciach coś mi się nie wydaje, szczerze nie trawiłem cie od początku TG, jakoś tak strasznie kojarzyłem, wrażenie jakiegoś przydupasa mi sprawiałeś cały czas... Ale niestety za monitorem to zawsze może siedzieć bęcwał. Sądzę, że to koniec wygłupów i lizania dupy, trudno, nie będzie już niestety rozmów w kąciku na temat [zje]BanYego szkoda, wcześniej PedoBlant a teraz [zje]BanY, opowieści dobiegły końca, mam nadzieję że jeszcze zabłyśniesz jakimś tekstem na forum żeby było co o tobie wspominać :). Trzymaj się tam w świecie Hardkorze.

 

Edit: Ty!!! Ty jesteś z poznania? Heeeej kumplu odwiedze Cie, Bolechowo-Osiedle hm, tylko gdzie to jest, ustawka z Johnym i jechane :D...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...