Jump to content
TheGames.PL More than games

Telefony-jakie macie i czy je polecacie?


NetroMike
 Share

Recommended Posts

Ja natomiast polecam iPhone, nied?ugo (planowane na czerwiec) aktualizacja softu wprowadzaj?ca BARDZO DU?O zmian, przez co iPhone zostanie rozbudowany w wiele nowych funkcji. :)

Sam jestem u?ytkownikiem tego telefonu od sierpnia zesz?ego roku i nie mia?em z nim ?adnych problem

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Ja jatam na nokiach

nie zamierzam się przesiadać

jestem zawsze zadowolony z ich aparatów (prawie :)

teraz mam 6300 i 6303

Ogólnie jedyne problemy jakie miałem to nokie z symbianem

Wolne działanie + zawieszanie softu.

Po przesiadce na modele bez wszystko lata bez problemu.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 11 months later...
Ja całe życie miałem nokie E50, Jakąś tam exprees music, pózniej jescze jakąś a teraz mam SE Xperia X8 i uważam, że to najlepszy telefon jaki do tej pory miałem. Szybki nie zacina się, łatwy w obsłudze :) Polecam Go

 

Też mam SE Xperia X8 ^^, jestem z niego zadowolony. Jedyne wady które zauważyłem :

-operę z android market ściągnąłem, bo ten internet w telefonie szwankował i teraz pięknie śmiga

-brakuje mi miejsca w telefonie (wina androida 2.1, co czytałem, że na 2.2 można zapisywać pliki na karcie pamięci)

Link to comment
Share on other sites

Ja mam Samsung Galaxy Mini i jestem bardzo zadowolony. Telefon się nie zacina (no chyba, że mamy w **** badziewnych aplikacji), jest szybki i wytrwały.

Osobiście NIE polecam SonyEricsson i LG, są to badziewne telefony, na dodatek ich design jest katastrofą. SE poprawiły się pod względem technicznym (oczywiście te droższe modele XPerii), jednak design ciągle ten sam od wielu, wielu lat - cegiełka.

Edited by Raca
Link to comment
Share on other sites

Ja mam Samsung Galaxy Mini i jestem bardzo zadowolony. Telefon się nie zacina (no chyba, że mamy w **** badziewnych aplikacji), jest szybki i wytrwały.

Osobiście NIE polecam SonyEricsson i LG, są to badziewne telefony, na dodatek ich design jest katastrofą. SE poprawiły się pod względem technicznym (oczywiście te droższe modele XPerii), jednak design ciągle ten sam od wielu, wielu lat - cegiełka.

 

iPhone 4 jest specjalnie zrobiony na cegłę, więc cegła nie jest starodawna, a czy się komuś podoba to już sprawa gustu.

Link to comment
Share on other sites

A ja mam LG P500 Navi i ogólnie to tak

- wyświetlacz średni

- procesor stanowczo za słaby

- gówniane wejście na słuchawki (caly jack nie wchodzi:D)

- fajna funkcja routera WiFi

- średni aparat

- Android 2.2.2 fajny systemik:)

- niezła bateria długo trzyma

 

Lepszy już jest samsung galaxy ace

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...