Jump to content
TheGames.PL More than games

Skarga na ~silenca


Recommended Posts

A pochwal się jaki masz nick ?

 

Domyślam się, że Degustator.

Wszedłeś na serwer jak były 3 osoby, pierw sprytnie Mnie spytałeś czy dalej mam admina odpowiedziałem, że nie. Następnie zacząłeś Mnie obrażać, wyzywać. Grzecznie odpisałem Ci, żebyś nagrał demo, napisał skargę i czekał. Najwidoczniej to nie poskutkowało, bo sytuacja się powtórzyła. Wręczyłem Ci w nagrodę bana na 10h ale Ciebie to tak rozzłościło, że jeszcze Mnie wyzywałeś.

Edited by Rebel
Link to comment
Share on other sites

Gadaj zdrowo, udowodnij mi ze cie wyzywalem, screna prosze. Powiedzialem ci ze nie fair ze admin gra na wh, poweidziales zebym nagral demko, zgodzilem sie, na co dostalem bana po chwili.

Kilak dni pozniej wszedlem nic na cb nie pwoeidzialem tylko sie zapytalem czy jest admin, nie dales mi dojsc do slowa tylko odrazu ban. czlowieku jesli ty jestes adminem to szkoda slow. Domagam sie odwolania bo nic nie masz na mnie tylko to ze osrales sie jak poweidzialem ze cie nagram. Naucz sie dziecko grac a pozneij staraj sie o admina a nie grasz na czitach i kozaczysz bo masz wieksze prawa. tyle w tym temacie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...