Jump to content
TheGames.PL More than games

war3 by J10


Recommended Posts

Grałem od godziny 15 pyk cyk puk ładnie wszystko pięknie a tu nagle wchodzi Go0z na aim przez 2 godziny jedzie gdzie jest admin ? to ja nie wiem potem następny wszedł my gracze jakąś ogarniamy bo votujemy tych dzieci neo

 

może by h@ zainstalował plugin jakiś anty czit i plugin na neo troche sie znam moge ewentualnie podać kilka nazw pluginów.

 

Agata zabnowała nie raz Gargamera czy jakoś tak a ten se wchodzi na serwer jak byle sie nie stało.

Dzięki Wszystko :down:

Link to comment
Share on other sites

Gargamela.. Nie oglądałeś smerfow ? :/ A tak powaznie, to jest plugin na to aby wywalalo ns', kiedy serwer jest pelen steamow :-) Moze chociaz troszke by to pomoglo.\\

 

A przy okazji, - moze zrobimy cos z tym cl_minmodels ? tu cos znalazlam ale pozniej zapytam sie H@ rzeznii , co za plugin maja wgrany to dam znac..

 

http://www.forums.wiaderko.com/szukam-pluginu-amx-amxx/205360-podmiana-postaci-broni.html#post662996

 

http://www.forums.wiaderko.com/szukam-pluginu-amx-amxx/281401-plugin-blokujacy-cl_minmodels.html

Link to comment
Share on other sites

Funkcje:

]Ten plugin chroni prawa to jest ostateczny anty-cheat

* Każdy ban jest analizowany i przemyślany na początku w przeciwienstwie do HLGuard i innych anty czity'ów

* Plugin ma jego własny config (naszych graczy) i wpisuje w plik

* Jeżeli wykryje cheata to może zapowiedzieć, kicknąc lub zbanować (za pomocą logów)

* Może ignorować i nie skanować administratorów jeżeli będą dodane specjalne flagi

* Posiada reklame

* Zapewnia bezpieczeństwo

* Plugin dostrzega*] - Spinhacka

- Speedhacka (speedhack chroniony jest na serwerach KZ)

- Trzęsienie się celownika

- Małego Recoila (tzw.no-recoil)

- Aimbot

- Podwojny atak

- WH

- Szybką zmianę nicku

- Symbole w nicku (wyszukuje specyficznych symboli w nicku)

- BH (szuka i blokuje)

- Prawy i lewy klawisz (wyszukuje i blokuje)

- Flash bugi (wyszukuje i usuwa bledy z fleshami na mapie)

* Kontroluje ips (szuka i blokuje, specyficzne ips sa w pilku (hackhunter/hackhunter_ips.ini)//

// Spolszczone funckje przez Silver'a

Instalacja:

Folder hackhunter w rozpakowanego archiwum wklejamy do addons/amxmodx/

fakemeta_util.inc (wymagane do skompilowania pluginu) wklejamy do addons/amxmodx/scripting/include

hack_hunter.txt wklejamy do addons/amxmodx/data/lang (Spolszczone najważniejsze frazy przeze mnie)

Folder sound z rozpakowanego archiwum wklejamy do cstrike

hack_hunter.amxx wklej do addons/amxmodx/plugins

otwórz addons/amxmodx/configs/plugins.ini i dopisz na końcu hack_hunter.amxx

otwórz addons/amxmodx/hackhunter/hackhunter_settings.cfg i ustaw wedle własnego uznania.

 

download:http://s3.wyslijplik.pl/get.php?gid=xKWEd2w0

Link to comment
Share on other sites

prośba do adminów i ha ogarnijcie serwer !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! albo dajcie nazwę war3ft zaprasza haxy... jeden wielki syf... koleś pomyka sobie przez 3 mapy na sped hacku jak by tak miało być 2 wali przez ściany... a my zwykli gracze musimy to znosić ogarnijcie albo zróbcie darmowe adminy bo na prawdę dzieje się gorzej niż na śmietnisku bo to chociaż ktoś ogarnia a ten serwer nie...

Link to comment
Share on other sites

nitro przyznam ci racje Gram na tym serv dlatego bo są ogarnięci Kumple z gry czasami miła atmosfera gdy admin wejdzie na serwer ;)

Ten plugin co niżej napisałem to jak by było to juz to tych 2 cziterow nie było ale okej.

 

Najlepsze jest to że widziałem tylko 2 adminów na serv agatke i jakiegoś tam sorry ale tyle adminów nie ogarnie servera ..

myśle ze to h@ admin przeczyta i robi coś z tym

Link to comment
Share on other sites

agata bardzo chętnie chciał bym mieć admina źle mnie zrozumiałeś/aś chodziło mi o to że czasem bany są bez pomysłu admina, np. powód bana "lamisz" ale powód... po 2 z adminów co ja widzę to grasz Ty i N tak to nie bardzo widzę więcej adminów. Powiem tak jak by miał jaszczomp i ja to było by lepiej nie mówię że jesteśmy nadzwyczajni ale spędzamy bardzo dużo czasu na serwerze :) i dużo rzeczy widzimy jak dzieci graja na haxach.

 

 

Ps. Agata nie obrażaj się na moje wypowiedzi mówię prawdę bez obierania w miłe słówka. Wiem że potrafisz ogarniać serwer jako admin do N też nie mam nic bo jak ktoś czituje pisze do niego to on od razu reaguje.

 

Przepraszam jak kogoś uraziłem.

Link to comment
Share on other sites

Kazdy tutaj ma troche racji :) ale prosze zrozumcie sytuacje wszystkich adminow (nie mowie tylko o war3ft) Nie kazdy ma czas, zeby 24/h siedziec na serwerze i wykrywac cheaterow... Kazdy ma swoje prywatne zycie i nie zyje cs'em. Jest sporo adminow (chyba wiekszosc, ktora ma adma na wiekszosci serwerach tutaj) ale tu sie powtorze po raz kolejny.. Zaden admin nie siedzi 24/h na serwie. Fakt, gdyby bylo wiecej adminow, to by bylo moze i lepiej ale :

Po 1 - nie daje sie admina byle komu

Po 2 - nawet gdyby bylo wiecej adminow to i tak nie zawsze by byli na serwerze

Po 3 - Pograj troche dluzej, wypowiadaj sie w miare w tematach zwiazanych z war3ft i nie tylko i napisz podanie :D

 

PS: Do jastrzaba - zlozyles podanie, dajesz pewne rady i pomysly, ale to i tak za malo na admina (wiem po sobie) kazdy musi zobaczyc jak grac i wgl... Poza tym czasami trzeba trzymac jezyk za zebami jastrzab :) Musisz pare razy przemyslec co chcesz powiedziec i policzyc do 10 i wtedy udzielic sie w jakimkolwiek temacie :)

Link to comment
Share on other sites

Paj o co ci kaman mi to już wisi czy bede miał admina czy nie :down:

 

Daje pomysły tak jak każdy z nas nie cche grać z cziterami, paj oczywiście admin ma swoje zycie i prywatne sprawy ale powiedz mi czy by lepiej by nie było żeby adminów było by Więcej ?

 

Mnie to nie interesuje ilu jest adminów na innych serwerach z tego Thegames ale widać ze war3 to ostatni serwer , aczkolwiek dzisiaj widziałem agatke kurde co sie zrobiło ^ ^

 

Bym tu dużo napisał ale i tak mało tu zrobicie jak dla mnie ten serwer jest od 1 do 10 to wybieram 5 no niestety może za pare lat , pare dni będzie lepiej.

 

Ludziska WIĘCEJ ADMINÓW NA TYM SERV BY SIE PRZYDAŁO....

Link to comment
Share on other sites

Pewnie, ze masz po czesci racje a ja ci nie bronie tutaj wymyslac nowych pomyslow bo rozne pluginy sie przydadza tak jak i admini :D ale na rozkrecenie serwera i pilnowanie go non stop wymaga duzo wysilku i czasu, takze graj ile wlezie, a przekonasz sie ze z czasem bedzie coraz lepiej - takie jest moje zdanie na ten temat :)

Link to comment
Share on other sites

agata bardzo chętnie chciał bym mieć admina źle mnie zrozumiałeś/aś chodziło mi o to że czasem bany są bez pomysłu admina, np. powód bana "lamisz" ale powód... po 2 z adminów co ja widzę to grasz Ty i N tak to nie bardzo widzę więcej adminów. Powiem tak jak by miał jaszczomp i ja to było by lepiej nie mówię że jesteśmy nadzwyczajni ale spędzamy bardzo dużo czasu na serwerze :) i dużo rzeczy widzimy jak dzieci graja na haxach.

 

 

Ps. Agata nie obrażaj się na moje wypowiedzi mówię prawdę bez obierania w miłe słówka. Wiem że potrafisz ogarniać serwer jako admin do N też nie mam nic bo jak ktoś czituje pisze do niego to on od razu reaguje.

 

Przepraszam jak kogoś uraziłem.

 

 

Spoczko! w ogole sie nie obrazilam, az taka obrazalska to ja nie jestem :-) Tez jestem za tym aby bylo wiecej adminow. Troche mniej teraz siedze, bo wyjechalam na swieta ale w miare mozliwosci wchodze na serwer :)

Link to comment
Share on other sites

jaszczomp popieram Cie teraz tylko agata jest N był ale już nie widac go... Dajcie darmowe adminy będzie lepiej. Moje zdanie jest takie H@ nie chce sam opłacać serwera a że ludzie grają to po co mu darmowe adminy i dlatego dzieje się tak jak jest. Albo nie h@ też wchodzi na serwer.

 

 

 

Ps. agata jest moderatorem a więcej się udziela niż H@ trochę dziwne...

Link to comment
Share on other sites

jaszczomp popieram Cie teraz tylko agata jest N był ale już nie widac go... Dajcie darmowe adminy będzie lepiej. Moje zdanie jest takie H@ nie chce sam opłacać serwera a że ludzie grają to po co mu darmowe adminy i dlatego dzieje się tak jak jest. Albo nie h@ też wchodzi na serwer.

 

 

 

Ps. agata jest moderatorem a więcej się udziela niż H@ trochę dziwne...

 

- Tak, każdemu admina kto wejdzie na server a promocja dla cheata w formie steama jak to H@ napisał w 1 poście.

- Jak myślisz, od czego jest moderator? Od tego by H@ miał więcej czasu na ważniejsze sprawy niż się droczył w jakże to 'ciekawe' rzeczy na forum...

- Jeśli gra cheat to idź nie wiem uszyj sobie sweter zrobisz coś pożytecznego albo zbieraj puszki na ulicach kłótnią nic nie wskurasz kolego.

Link to comment
Share on other sites

Ynex to ty możesz sobie zbierać puszki dla kolekcji pss

oczywiście ze h@ nie ma czasu ale zeby 2 adminów na jeden serwer ? to chyba przesada kazdy z nas wie co sie dzieje na wa3 czit za czitem własnie teraz grają 3 czitów dzieki jakieś pytania ?

 

Pozwól, że coś Ci wyjaśnię "kolekcjonerze" takich adminów o jakich Ty prosisz było sporo, zobacz gdzie teraz są? Ludzie chcą coś tylko na pewien okres czasu a później mają to gdzieś. Ogólnie to pozwól, że nie wypowiem się już w tym temcie po tym poście bo nie chce mi się wałkować tematu troszeczkę bez sensu. Jeśli chcesz coś zrobić to postaraj się jakoś zabłysnąć/wyróżnić i napisać o podanie, może zostanie rozpatrzone pozytywnie, bo jeśli chodzi o narzekanie to podejrzewam, że tym zdziałasz tyle co nic? Wiesz czemu tak mało osób się wypowiada w tym temcie? Bo im się nie chce prowadzić takiej dyskusji, szkoda ich czasu na to. Przemyśl to najlepiej do jutra ;-).

 

Pozdrawiam Ynex

Link to comment
Share on other sites

Paj za bardzo nie wiem o co Ci chodzi w twojej wypowiedzi

 

Kazdy tutaj ma troche racji   ale prosze zrozumcie sytuacje wszystkich adminow (nie mowie tylko o  war3ft) Nie kazdy ma czas, zeby 24/h siedziec na serwerze i wykrywac  cheaterow... Kazdy ma swoje prywatne zycie i nie zyje cs'em. Jest sporo  adminow (chyba wiekszosc, ktora ma adma na wiekszosci serwerach tutaj)  ale tu sie powtorze po raz kolejny.. Zaden admin nie siedzi 24/h na  serwie. Fakt, gdyby bylo wiecej adminow, to by bylo moze i lepiej ale :
Po 1 - nie daje sie admina byle komu
Po 2 - nawet gdyby bylo wiecej adminow to i tak nie zawsze by byli na serwerze
Po 3 - Pograj troche dluzej, wypowiadaj sie w miare w tematach zwiazanych z war3ft i nie tylko i napisz podanie 

PS: Do jastrzaba - zlozyles podanie, dajesz pewne rady i pomysly, ale to  i tak za malo na admina (wiem po sobie) kazdy musi zobaczyc jak grac i  wgl... Poza tym czasami trzeba trzymac jezyk za zebami jastrzab  Musisz pare razy przemyslec co chcesz powiedziec i policzyc do 10 i wtedy udzielic sie w jakimkolwiek temacie 

 

 

Paj jedna prośba czytaj ze zrozumieniem wypowiedzi nam nie chodzi aby mieć za free admina, nam chodzi o cziterów... wiec zanim coś napiszesz pomyśl taka prośba

 

Paj i ostatnia Twoja wypowiedź

 

Pewnie, ze masz po czesci racje a ja ci nie bronie tutaj wymyslac nowych  pomyslow bo rozne pluginy sie przydadza tak jak i admini   ale na rozkrecenie serwera i pilnowanie go non stop wymaga duzo wysilku  i czasu, takze graj ile wlezie, a przekonasz sie ze z czasem bedzie  coraz lepiej - takie jest moje zdanie na ten temat 

 

Masz ochotę grać 2-3 godziny z kolesiem który np. nie kryje się z wh lub ze spedhackiem ? mi sie wydaje że normalny człowiek żeby nie szarpać swoich nerwów sam wychodzi z serwera. Nie rozumiem sa ludzie którzy wiedzą ocb z adminem i maja dużo czasu na grę to czemu takich osób nie obsadzić jako admina nawet jako operatora serwera co może tylko kickowac i banować no i mapę zmienić... Więc też nie rozumiem trochę tej Twojej wypowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...