Jump to content
TheGames.PL More than games

Steam rozdaje gry za darmo?


Ynex
 Share

Recommended Posts

Witam

Jak już większość z was zauważyło steam wprowadził świąteczne promocje na wiele różnych gier.

 

Wielu z was to zauważyło, a większość nie sprawdziła do końca.

 

 

A więc jak w temacie. Steam rozdaje gry za robienie zadań.

 

Za każde wykonane zadanie możecie dostać darmową gre STEAM lub kamień świąteczny.

7 kamieni/węgla świątecznego po Crafcie da nam darmową gre na platformę steam.

 

 

Wystarczy wejść w zakładkę SKLEP

Gdy już wejdziemy do sklepu widzimy duży napis "Steam Holiday Sale" i pod tym są 4 zakładki - wchodzimy w 4 zakładkę. (The Great Gift Pile) albo (Kupa wspaniałych prezentów czy jakoś tak)

Następnie pokaże na się okno czy chcemy wziąć udział w tym całym wydarzeniu. Oczywiście klikamy zaczynajmy czy coś w tym stylu (brak screena ponieważ ja już to zrobiłem)

 

Potem już to zrobimy powinna nam się pokazać lista z zadaniami. Każdego dnia są dodawane inne. Nie musicie się martwić że nie zdążyliście wykonać jakiegoś. Zadania z dnia poprzedniego można wykonywać normalnie.

 

Podpowiem wam że na chwile obecną są do zrobienia 2 zadania, dzięki którym możecie dostać grę lub świąteczny węgiel.

Oto one :

Zadanie nr 1. Zadanie jest z dnia 19DEC!

Zadanie nr 2. Zadanie jest z dnia 21DEC!

Zadanie nr 3. Zadanie jest z dnia 20DEC!

 

 

 

!UWAGA! odnośnie 3 zadania Sciagamy gre i musimy iść do głównego miasta (prawy gorny rog) i dostac sie do PVP areny (takie 2 różowe mieczyki i wybrać lockdown) aby tego dokonać należy uzbierać 200 koron ($$ przez zabijanie potworów) następnie gdy znajdziemy się na arenie należy podnieść śnieżkę z ziemi i trafić w typa i tyle ;-).

 

 

Mam nadzieje że komuś się poszczęści ;3

Parę osób dostało ciekawe gry typu HL2 czy Portal2

Ja sam osobiście na razie dostałem jakieś 4 węgle (od kumpla dostałem 2)

Są hiperłącza do screenów jcb.

 

 

Poradnik zaczerpnięty z Stąd i troszkę mojego wkładu

Edited by grzybek77
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...