Jump to content
TheGames.PL More than games

Tekstury


5517o0o
 Share

Recommended Posts

Ja nie mam dzięki bogu problemów z takimi rzeczami ale co niektórzy niestety mają i to poważne... jak wiadomo są gracze którzy lubią zapieprzać po mapie aż się kurzy za nimi a i tacy którzy wolą (tak jak ja) spokojnie poczekać na ofiarę w jakimś zacisznym miejscu. Z racji tego że nieraz się zdarza, gdy kampie sobie grzecznie w jakimś miejscu nietypowym zaraz pojawiają się krzyki i wyzwiska z każdej strony.

 

W związku z tym chciałbym wszystkim nieuświadomionym w skrócie opowiedzieć co to takiego są tekstury

 

Za txt uważa się miejsca w których widać przez ściany lub też widać koniec tych oto tekstur!!!! Np (sufity, miejsca otoczone widzialną lub niewidzialną barierą)

 

Może kilka przykładów:):

1 kraty na ztecu

2 czarne dziury rats/office

3 niebo na inferno

4 Murki na italy na respie ct z których chyba widać całą mapę z tego co pamiętam:D i wejście do tunelu

5 wszystkie górne krawędzie na dust2002 ( nie te śmieszne obramowania tuż pod nimi!!!!!!!)

6 gdzieś też wyczytałem że miejsca gdzie głowa jest na wysokości txt też są zabronione ale to już zależy od serwera.

 

No i to chyba by było na tyle jak na razie:) i nie chce słuchać *****zielenia więcej że na txt siedze

 

dobranoc:*

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...