Jump to content
TheGames.PL More than games

De_dust2 - Help please..


Qu!ck.-hoOt
 Share

Recommended Posts

http://img593.imageshack.us/f/kurwajegomac.png/ - Przepraszam że taka nazwa screena ale jakoś wkurzony byłem jak go zapisywałem.

Ogólnie taki dust się z gruszki pietruszki , pojawił. Za niedługo gram turniej i słabo raczej taki dust na demku dać >< (czy tam screenie). Pytanie: Da się to naprawić bez konieczności reinstala steama? Jeśli tak to jest też możliwość zapisania map jakie już pobrałem?

 

P.S Od razu mówię że wklejenie dust2 normalnego (od kolegi dostałem) nic nie dało.

 

Jakieś sugestje ? =)

Link to comment
Share on other sites

Jest to tak zwana tekstura mapy jak wielu z Was wie. Tekstury map zapisywane są skrótem .wad które mają położenie w cs'ie zazwyczaj w cstrike. Prawdopodobnie zostały nadpisane tekstury mapy de_dust2 co spowodowało to co widać na screenie. Ogólnie możliwe, że mam ten sam błąd bo ściągaliśmy razem surf map pack i wrzucaliśmy wszystkie wady, sprawdzę jak wrócę do domu, bo w obecnym momencie siedzę w szkole aczkolwiek jedynym logicznym rozwiązaniem by było podmienić plik .wad odpowiadający mapie dd2 i problem powinien zniknąć. Bawiłem się kiedyś programem Valve hammer do tworzenia map i wiem, że .wad to są tekstury mapy (niekiedy takie zabawy mogą rozwiązać problemy :)).

See ya.

 

# Edit 1 :

Tak, okazuje się, że mam ten sam problem i zostało to przewidziane z góry.

# Edit 2 :

Problem rozwiązany, należy wyrzucić z folderu cstrike plik pod nazwą cs_dust.wad i problem powinien ustąpić.

Tyle ode mnie.

Edited by Ynex
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...