Jump to content
TheGames.PL More than games

Banowanie bez dowodów??


Recommended Posts

Możecie przeczytać i się zastanowić, możecie również zamknąć/usunąć temat.

Nawiązując do tego tematu http://forum.thegames.pl/war3ft-odwolania-od-banow-ze-screenyami/24345-odwolanie.html

Mój klient został zbanowany przez admina Raca. Uważa, że został niesłusznie zbanowany, a jego odwołanie zostało zamknięte, bez podania odpowiedzi. Nawet drugi temat został zamknięty przez moderatora. I tu również nie było odpowiedzi. Każda Szanująca (specjalnie z dużej litery) się sieć ma swoje reguły dotyczące banowania. I wszędzie jest jedna podstawowa zasada. Nie ma dowodu, nie ma bana. Aiv0 to maniak moda wc3. Gdyby nie to, że u nas zawiesili serwer (z szacunku do waszej sieci, nie będę podawał mojej), to nie musiałby szukać innych serwerów. Jest dobrym graczem, zwłaszcza, że zna tego moda bardzo dobrze. Jest tak jak i ja adminem. Jednak potrafimy się przyznać do błędu kiedy to niesłusznie kogoś zbanujemy. Wystarczy odrobina chęci by sprawę rozwiązać. Chyba, że chcecie być siecią dla określonej społeczności. Typu ledwo strzelają, może grać. Ktoś kto dobrze gra, nie ma co szukać, bo nie pozwolicie by gracz był lepszy od admina.

Więc może ktoś otworzy temat i admin przedstawi dowody (może być demko) aby Aiv0 mógł się do niego odnieść. Ewentualnie dać ub i przyglądać się jego grze. Chyba, że tak jak napisałem, chcecie być siecią dla nowicjuszy.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...