Jump to content
TheGames.PL More than games

Doradźcie mi coś.....


Wrona
 Share

Recommended Posts

Otóż prosił bym kogoś kto się dobrze zna na tych nowych telefonach aby mi pomógł wybrać jak najlepszy aby mi posłużył chociaż ze 2 lata.:P

 

 

 

Chodzi mi przede wszystkim o:

-aby był dotykowy

-aby miał jak najlepszego,najszybszego neta

-świetny aparat i równie dobrą kamerę

-aby odtwarzał możliwie wszystkie ściągane filmy

-miał jak najlepszy wyświetlacz i GPS

-aby szkło wyświetlacza było jak najlepsze

-miał wiele pulpitów,

-obsługiwał takie programy jak Skype czy Ipla

-możliwie jak największą rozdzielczość

-jak najstabilniejsza obudowa

-no i oczywiście wszystkie funkcje jakie powinien posiada normalny telefon ;)

 

 

Prosił bym także aby mi ktoś wytłumaczył jaka jest różnica między androidem a np. WM bo jakoś nie mogę tego znaleźć jasno sprecyzowanego :/

 

 

 

Tym którzy mi pomogą z góry dziękuję :):)

Link to comment
Share on other sites

Heh Thermal laptopa też mam ale przydał by mi się taki bardziej praktyczny komputer (znaczy się telefon :D)

 

 

Ceny hmm. tak myślę do 2000-2500 wyciągnę od rodziców, co do uprzedzeń to nie lubię motoroli ( nawet sam nie wiem czemu, tak jakoś po prostu :P) Tylko po prostu nie wiem jaki wybrać ;/ tyle tego jest.... Kiedyś było łatwiej :D;)

Link to comment
Share on other sites

Wrona, nie polecam Ci telefonów na dotyk, ponieważ to straszna lipa na zime, która już powoli odchodzi. [więc w sumie czemu nie]

Nie wiem, czy wszystkim się tak dzieje, ale w moim KU990i ciągle rozkalibrowuje [chyba tak to się nazywa]się ekran. Ale dobrą opcją jest też telefon i na dotyk i na klawiszę, bo takie też są tyle, że nie wiem czy spełniają te funkcję, których Ty poszukujesz.

 

Polecem Ci http://allegro.pl/sony-ericsson-xperia-x10-nowy-gwarancja-vat-23-i1452082648.html

Ten telefon ma sporo moich znajomych, i nie narzekają.

Badź też http://allegro.pl/sony-ericsson-xperia-x10-mini-pro-24m-gw-2gb-i1450810806.html

Mini pro, to jeden z tych telefonów i na dotyk i na klawiszę :)

Edited by Rebel
Link to comment
Share on other sites

wiec tak jesli masz faktycznie taki budżet to masz sporo opcji;)

 

zacznijmy od Noki (moje ulubione, więc będę polecał:P): Taczu mówi o N900 ale to tel na systemie Memo czy jak mu tam i to jedyna nokia z tym systemem(jesli wgl nie jedyny telefon) więc byłbym ostrożny ale fajny wybór sam się nad nim zastanawiałem, ostatecznie jednak wybrałem N97 ja z przyczyn budżetowych brałem używkę ale spokojnie wyrwiesz nówkę i jeszcze na drugi starczy:p

Jednak nokia wypuściła już coś lepszego w postaci N8, nie ma ona klawiatury fizycznej ale parametry są chyba wystarczające, no i nowy symbian podobno bardziej stabilny, jeśli Ci się nie spieszy to za jakiś czas powinna wyjść E7 w sumie to samo co N8 ale ma klawe fizyczną tylko ze koszt obu to juz okolo 2.000zl:p i w dodatku E7 ma niezly poslizg juz bo wydaje mi sie ze jak sie rozgladalem za tel to czytalem info ze ma wyjsc jakos koniec grudnia poczatek stycznia, a do tej pory sie nie pojawila:D

 

Z drugiej strony marka na którą bym się zdecydował gdyby nokia mnie zawiodla:p to HTC za wiele Ci o niej nie powiem ale jakoś mnie przekonuje, znajomi mają czy mieli te tel i nie nazekają, w tym budżecie fajnym wyborem bedzie Desire Z działa na Androidzie więc w sumie to dobry wybór do tego dochodzi fizyczna klawa, poszukaj na necie to znajdziesz wiecej info, ogólnie możesz sie rozejrzeć za innymi HTC ale ten to już taka bardzo fajna zabawka i raczej trzymaj sie Androida w tym wypadku

 

Ostanio również Samsung zaczyna mnie przekonywać do siebie choć nadal podchodzę do niego ostrożnie ale myśle ze Wave to też nie będzie zły wybór co prawda tez stoi na systemie ktory występuje na razie chyba tylko w tym tel ale jest chyba dość mocno wspierana (wiem że u mnie na uczelni był projekt właśnie związany z Badą(system na tym tel:P) i pisali na to oprogramowanie, nie wiem jak bedzie w tym sem ale wtedy samsung podobno dostarczał tel dla potrzeb tego projektu:D) i ogólnie wygląd mnie osobiście powala:p brak mu jednak wysuwanej klawy(jak kto woli)

 

Do tych tel może dołączyć też sony ericsson Xperia x10 mini pro i x10 z postu wyżej ale o nim nie wiem kompletnie nic:P

 

W sumie to możesz sam też poszukać czegoś fajnego co by Ci odpowiadało ja mogę powiedzieć zebyś trzymał sie w przypadku Androida najnowszej wersji 3.0, WM wgl bym odpuscił a rozejrzał bym sie na WP7(to nowsza wersja WM, zmian Ci nie opisze bo nie znam ale po co sie ładować w coś co już zostało zastąpione czyms nowym) i tu ciekawostka Nokia podpisała umowę z Microsftem wynikiem której będą miejmy nadzieję smartfony Nokia z systemem WM7 ale tu nikt jeszcze nie spekuluje na temat pierwszej prezentacji takiego tel a juz nie mówiąc o wprowadzeniu do produkcji. Ehh znowu ta nokia;)

 

---

 

Od Racy: Ale pojechałeś, aż wstyd coś od siebie dodać O.O

Ale dodam :D

Nigdy, ale to NIGDY, powtarzam - NIGDY nie bierz NIC co jest produkowane przez LG ^^

Edited by Raca
Link to comment
Share on other sites

no a czego się spodziewałeś po tel za około 2k zl:p chciałeś żeby był złomem który się do niczego nie nadaje:D tak na serio to porównaj sobie dane techniczne i biorąc pod uwagę swoje wymagania wybierz ten który Ci będzie najbardziej odpowiadał albo po prostu ten który będzie najlepszy:) a dopiero później czytaj recenzje i to raczej szukaj tych które nie są pochlebne dla tel bo wtedy się dowiesz czego możesz się spodziewać, choć nie zawsze się to sprawdza

Link to comment
Share on other sites

Wiesz o htc wyczytałem że ma mało wyrazisty wyświetlacz (mało kolorów), co do samsunga to nie podoba mi się jego wykonanie zewnętrzne ( tani plastik) a co nokii to ma mało mghz i pamięci ram ( a ma mi straczyć ten tel na przynajmniej 2 lata. Więc każdy tel ma jakieś tam wady ;/

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

troche znam sie na tel i moge pomoc :-)

zalezy jaki masz budzet jak np do 500 zl to nie wiem jakis tanszy lub aukcje to moze wyrwiesz htc desire

jak np do 1000 to polecam samsung galaxy s lub desire hd

jak chcesz b szybki procek np 2 rdzenie to ponad tysiak musisz wydac i wtedy lg swift 2x lub sgs II

to sa telefony z androidem i bedziesz mogl sciagnac prawie wszystko co bedziesz chcial :D

roznica miedzy wm a andkiem jest taka (chyba) ze andek jest bardziej otwarty a wm dla takich co chca grzebac w systemie itp (nie wiem jak wm7) kolejna sprawa to android potrzebuje polaczenia z internetem. Da sie zyc bez tego ale zalecam internet

 

to chyba tyle :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...