Jump to content
TheGames.PL More than games

Serwer...


Smialek
 Share

Recommended Posts

platny? Head admin nie kaze placic. Co wiadomo, mozna. I oczywiscie zawsze mile widziane, ale kazac nic nie bedzie. Jezeli stwierdzi ze sie nadasz w 100 proc. Jak narazie mysle ze zaden z was sie nie nadaje. Wiecej pretensji niz starań. Pozatym jest dzial do skladania podan.

Link to comment
Share on other sites

czuj sie wyśmiany tak jak ja...

 

Do admina potrzebny jest steam.

 

No ja też musze zmienić serw na jakiś inny war3, bo ten spadł na psy, zero aktywności adminów - i jest samowolka, robią co chcą..

 

Ludzie nie żyją tylko cs'em. Jakbym miał cały dzień na serwerze siedzieć i pilnować to bym chyba korzenie zapuścił.

 

platny? Head admin nie kaze placic. Co wiadomo, mozna. I oczywiscie zawsze mile widziane, ale kazac nic nie bedzie. Jezeli stwierdzi ze sie nadasz w 100 proc.

 

Zrozumcie, proszę Was, że Thermal sam całego serwera nie opłaci.

 

Jak narazie mysle ze zaden z was sie nie nadaje. Wiecej pretensji niz starań. Pozatym jest dzial do skladania podan.

 

Pewnie, że się nie nadają, jak nawet nie umieją znaleźć działu z podaniami.

Link to comment
Share on other sites

1. pretensje są bo nie ma dnia spokoju

2. nie nadaje się? A myślisz że dlaczego jeszcze podania nie złożyłem? wiem że za wcześnie

3. Smiałek może nie ogarnął forum ale spokojnie ja wiem gdzie jest odpowiedni dział

4. składki wydają mi się ok i dla mnie 20 - 30 zł miesięcznie to nie wydatek

5. Steama moge kupić w każdej chwili a że na razie nie jest mi potrzebny to nie kupuje:P jak będę składał podanie będę miał:)

6. I wybacz Agatko ale ja próbuję złapać przynajmniej kilka mend nie dających grać ale z tego co widze to wszystko olewacie... i kupa nie kręce demek z łamaniem regulaminu bo szkoda mojego czasu jak widzę

Link to comment
Share on other sites

1. pretensje są bo nie ma dnia spokoju

 

6. I wybacz Agatko ale ja próbuję złapać przynajmniej kilka mend nie dających grać ale z tego co widze to wszystko olewacie... i kupa nie kręce demek z łamaniem regulaminu bo szkoda mojego czasu jak widzę

 

Nie przypominam sobie , abym mowila cos o tym ze zle robisz, wrzucajac demka? Ogladam je w miare moich mozliwosci.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...