Jump to content
TheGames.PL More than games

Podanie o admina war3 5517o0o


5517o0o
 Share

Recommended Posts

Nick - 5517o0o

Wiek - 20

ID - STEAM_0:1:48934122

Staż około 5 lat wcześniej jako dziecko też czasami się pogrywało

Data rejestracji na forum 30-11-2011

Link gametracker: http://www.gametracker.com/player/5517o0o/193.33.177.67:27015/

Tutaj gram jakieś trzy miesiące o ile dobrze pamiętam

Powód- poprawa sytuacji serwera, która najlepsza nie jest. poprawa warunków gry poprzez wyrzucanie takich mend jak SkIInG i Vitick, Wielu graczy nie trzyma się regulaminu a ja już zdążyłem wbić go sobie na pamięć i będę starał się żeby wszyscy go przestrzegali.

Może i jestem maruda ale przymknijcie oko bo ogólnie w porządku chłopak ze mnie. No i DUŻO czasu spędzam na serwerze jak tylko go mam (jak już niektórzy wiedzą na razie sesja mi nie pozwala na przesiadywanie kilka godzin dziennie, ale jak już będzie po wszystkim to można liczyć że na serwer wchodzę od 2 do 5-6 godzin dziennie i mogę być czasem "na zawołanie"

Co do składek to minimum podane we wzorze jeśli chodzi o częstotliwość (na razie bo jeśli zostałbym na dłużej to może te 30-40 zł na miesiąc się znajdzie)

Link to comment
Share on other sites

- posty są

- godzinki również

- zachowanie (może być :D)

55 nie sprawial nigdy zadnych problemow. Zawsze informowal o cheaterach, o osobach, ktore lamaly regulamin i zaplusowales sobie troszke tym spamowaniem, jezeli chodzi i demka graczy ^^ Wg mnie nadajesz sie na admina, tylko zostala jedna z najwazniejszych rzeczy. Ile jestes w stanie placic miesiecznie, zeby nie sprawialo ci to problemow ? ^^

Link to comment
Share on other sites

Tak jak Paj napisał, Jednak :

- Mi trochę charakter nie odpowiada

- Jestem ciekaw zmian servera gdy dostanie admina (Jak będą wyglądać bany itp.)

- Byłbym za okresem próbnym ale póki co, wstrzymam się od głosu.

 

BTW: Nie odpowiadaj na mojego posta ani na innych chyba, że o coś pytają jak Paj ;-).

Link to comment
Share on other sites

Nie pasuje mi nick. Nie znasz REGULAMINU, na co przykładem jesyt nick. Czyli, jak masz dawać przykład graczom jak sam się do regulaminu nie aplikujesz.

 

Tutaj masz punkt regulaminu

Nie używamy Nick'ów zawierających:

Treści rasistowskie;

Przekleństwa;

Tylko znaki specjalne @ # 4 () ! ? /\ ... etc.,;

Reklamy innych serwerów/stron;

Powszechnie uznawane za obraźliwe i wulgarne;

 

Wiem, że może i głupie, jednak jak z kimś rozmawiam czy coś to wolę mówić nick a nie jakąś liczbę.

Zmień nick i powinno być ok ;)

Link to comment
Share on other sites

niestety Raca mylisz się:P TYLKO znaki specjalne tam jest napisane a ja mam literki o jeszcze:D no więc mógłbym odmówić zmiany nicku, gdyż jest zgodny z regulaminem ale jeśli wam się nie podoba to z konieczności jestem gotów go zmienić. Zostaje tylko sprawa taka czy nie stracę expa? jeśli mi go przeniesiecie to ok. Ale jeszcze raz zaznaczę MÓJ NICK JEST ZGODNY Z REGULAMINEM. Usuńcie te nieścisłości:)

Link to comment
Share on other sites

niestety Raca mylisz się:P TYLKO znaki specjalne tam jest napisane a ja mam literki o jeszcze:D no więc mógłbym odmówić zmiany nicku, gdyż jest zgodny z regulaminem ale jeśli wam się nie podoba to z konieczności jestem gotów go zmienić. Zostaje tylko sprawa taka czy nie stracę expa? jeśli mi go przeniesiecie to ok. Ale jeszcze raz zaznaczę MÓJ NICK JEST ZGODNY Z REGULAMINEM. Usuńcie te nieścisłości:)

 

Czy ty naprawdę chcesz ze mną wchodzić w dyskusję na ten temat?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...