Jump to content
TheGames.PL More than games

Recommended Posts

OMGGGGG

Co to ma być kiedy nie wejdę na server zawsze gra jakiś AIM/WH a adminów nie ma

 

Head Admin rozdaj komuś Admina bo bez sensu jest server gdy gra 20 ludzi a 5 WH 1 AIm FAJNA gra...

 

 

Są admini na servier ? tak są tylko pogra 5min i wychodzić i to raz na 3 dni

Link to comment
Share on other sites

popieram malysza ale co do ilosci adminow to jak dla mnie jest za mala faktycznie... jednak powiedz lisu co ty zrobiles zeby nie wchodzilo tylu haxow? nic? ooooo to duzo!!! aaaa nie sorrry napisales skarge... mozesz byc z siebie dumny. ja jeszcze nie spotkalem sie z sytuacja zeby bylo 5 odpalonych na raz na serwie. Ty pograles 5 minut pewnie i akurat sie trafilo ze bylo tyle osob na wh i aimie. widzisz ze ktos odpala? nagraj demko zrob chociaz kilka ssow jak ktos na aimie gra bo to tez moga byc dobre dowody. I napisz podanie o adma:)

Link to comment
Share on other sites

Małysz

może być 999 adminów ale co z tego jeśli żaden nie gra ?

5517o0o sam dobrze wiesz jaka jest sytuacja na servier więc na **** z takim postem ??

NA **** DEMKO JAK I TAK ZA 5min wbije i będzie grał dalej ? DLACZEGO BO ADMINA NIE więc nie ma kto go dalej banować

Link to comment
Share on other sites

no widzę ze znalazł się kolejny który gra 24 na dobę bez pójścia się odlać bardzo fajnie ale My jednak mamy też inne zajęcia więc wybacz że nie zawsze na serwerze jest admin bardzo nam przykro z tego powodu ale tak jak pisał 55 wystarczy nagrać demko i wrzucić na forum i będzie po problemie

Link to comment
Share on other sites

Lisu ma racje :) Gra wiele czitów :). I 5517o0o naprawde nic nie dadzą demka i ssy :) Jeden an 100 że trafi się stałe ip , i ten ban coś da. :) a wiadomo Grz3s!3k że nie będziesz 24h na servie :) Więc wniosek prosty więcej adminów :) Tylko tacy co wchodzą i grają a nie ma admina i wejdzie raz na dzień i to jak się go zawoła.

Link to comment
Share on other sites

po co steam... po co was wołać jak wczoraj chyba między 11 a 17 nikogo nie było...? Na bf mnie wołało kilka osób no ale wszyscy w szoku bo już nie mam adma i tam... gdzie sens gdzie logika? Składka poszła a Raca nie raczy się odezwać nawet. Na razie wiem tyle że się nie da:D Ynex mówi że na tydzień znika, no i kto się tym zajmie? Agaty nie ma, Ynexa nie będzie, tacza wczoraj tez nie wydziałem cały dzień, Raca był ale zero odzewu, i zostali shindler i grześ oczywiście jak będą dostępni... a są chyba najczęściej ze wszystkich...

Link to comment
Share on other sites

55 szkoda się wysilać... zaraz polecą teksty "niech każdy ma adma" "dam adma 5 pierwszym którzy do mnie napiszą" a jak się zdarza osoba która gra od roku na servie składa podanie to "nie za szybko?", co wam szkodzi dać adma na próbę? tylko kaskę dostaniecie a jak się nie sprawdzi to zabieracie... 1/2 gry na tym servie to dobra zabawa a druga połowa to zjebane dzieciaki z zmiennym ip...

Link to comment
Share on other sites

5517oOo nie życie polega na tym żeby grać w cs non stop jak jestem to zawsze przychodze obojetnie jak mnie kto woła ale uwierz mi mam prace i do tego jeszcze szkołę i tak dużo robie i nie powiesz mi że nie nie mam juz 16 lat jak wiekszosc i po szkole wchodzą na cs. Pamiętaj o tym i zawsze jak piszesz wchodze sprawdzic

Link to comment
Share on other sites

po co steam... po co was wołać jak wczoraj chyba między 11 a 17 nikogo nie było...? Na bf mnie wołało kilka osób no ale wszyscy w szoku bo już nie mam adma i tam... gdzie sens gdzie logika? Składka poszła a Raca nie raczy się odezwać nawet. Na razie wiem tyle że się nie da:D Ynex mówi że na tydzień znika, no i kto się tym zajmie? Agaty nie ma, Ynexa nie będzie, tacza wczoraj tez nie wydziałem cały dzień, Raca był ale zero odzewu, i zostali shindler i grześ oczywiście jak będą dostępni... a są chyba najczęściej ze wszystkich...

 

 

Agata is back. :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...