Jump to content
TheGames.PL More than games

forest podanie o admina War3FT


forest
 Share

Recommended Posts

Nick: forest

Wiek: 18

staż w cs: 5 lat

znajmosc amx w skali do 10 : 6

posiadasz steam: Tak

Mikro: mam

Jak dlugo grasz na serwie: a okolo 3 tygodni moze wiecej.

 

Witam Wszyskich postanowilem napisac podanie o admina poniewaz ostatnio brak adminow na serwerze a odpaleńców bardzo duzo. Chcialbym pomoc w utrzymaniu porzadku na serwerze, w przestrzeganiu regulaminu, i wprowadzic mila atmosfere na serwer.

DZiennie spedzam minimum 5 h na serwerze, dogaduje sie z graczami, nie obrazam bez powodu ( przynajminej sie staram )

Prosze o pozytywne i negatywne wypowiedzi z gory dziekuje :)

pozdrawiam forest.

Link to comment
Share on other sites

1. Gametracker

2. Trzeci post - podanie (może 1 może 2 nie ważne)

3. Nie znasz regulaminu i nawet go nie przeczytałeś przed wejściem na serwer bo go łamałeś

4. masz steam a chyba Cie na nim nie widziałem

5. mało grasz na serwerze

6. co ze składkami?

7. NIE

 

3 post i podanie ? a wybacz ze tak napisze ale mam spamowac na forum tak jak ty ? przegladalem forum i mnie nie intersuje co robisz ale spamujesz nabijasz posty..

m.in odpowiedzi: tak jestem za, nie cziter itd.. no jak bardzo chcesz to ci moge nabic 100 postow w dzien.. poza tym ja nie pisze o moderatora jakiegos forum tylko o admina na serwerze , na forum jestem raz na jakis czas lecz na serwie prawie caly czas..

nie znalem regulaminu w 1 mojej gry na tym serwerze po tym jak powiedziales mi ze na 35hp nie wolno broni podnosic nie podnosilem i przeczytalem.

tak steam zakupilem wczoraj bo duzo ludzi płakalo ze odpaleniec jestem dlatego zainwestowalem w steam.

malo gram na serwerze ? no wporzadku ale co to ma do adminowania ? co jak bede gral 2 lata na serwie bede lepszym adminem niz jak bym gral miesiac tak ? ciekawa teoria.

co ze skladkami ? oczywiscie moge sie dołaczyc do nich , zaden problem

nie ? oki dzieki za wypowiedz :)

Link to comment
Share on other sites

no oki tylko chcialem uswiadomic 5 ze ma 500 postow i nabil je w jakis okres czasu to nei zznaczy ze juz pro admin tak ? . Dobra dzieki

a co do forum , zgadzam sie lecz wedlug mnie admin powinien byc czescia forum ale nie w taki sposob ze na*****ala posty za postem typu odpowiedzi:

jestem na tak

 

jestem na nie. czy cos w tym stylu, admin powinien byc zorietowany kto co i jak wedlug mnie to tyle. dzieki ;]

Link to comment
Share on other sites

no oki tylko chcialem uswiadomic 5 ze ma 500 postow i nabil je w jakis okres czasu to nei zznaczy ze juz pro admin tak ?

 

Posty mają bardzo duże znaczenie bo po postach wynika czy Ci zależy na serwerze czy nie, są tacy co mają 5 postów składają podanie, podanie zostaje odrzucone i koleś idzię na inną serwerownie, szuka szczęścia z myślą, że dostania adma przy 5 postach.

Tak więc posty mają duże znaczenie, pograj jeszcze trochę i składaj podanie. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...