Jump to content
TheGames.PL More than games

Recommended Posts

Witam,

 

Proponuję zrobić nabór na adminów, ponieważ gram tu już kilka dni, a nie widziałem jeszcze żadnego admina na serwerze, a haxy latają.

 

Przed chwilą gość o nicku "dragon coś tam" powiedział, że wyłączy haxy jak ja to zrobię i przez 2 mapy na*****zielał na haxach denerwując tym innych graczy. Ja też już wyszedłem, wszak miałem dość dostawania 3 kasków przez ścianę.

 

No i to tyle ode mnie,

 

Pozdrawiam ;)

Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

Proponuję zrobić nabór na adminów, ponieważ gram tu już kilka dni, a nie widziałem jeszcze żadnego admina na serwerze, a haxy latają.

 

Przed chwilą gość o nicku "dragon coś tam" powiedział, że wyłączy haxy jak ja to zrobię i przez 2 mapy na*****zielał na haxach denerwując tym innych graczy. Ja też już wyszedłem, wszak miałem dość dostawania 3 kasków przez ścianę.

 

No i to tyle ode mnie,

 

Pozdrawiam ;)

 

jezeli ty bys mial brac udzial w ''wyborach'', to jestem na nie bo -

 

1. Jestes zbanowany na esl i bl.

2. patrz pkt 1.

 

To tyle z mojej wypowiedzi :-)

Link to comment
Share on other sites

jezeli ty bys mial brac udzial w ''wyborach'', to jestem na nie bo -

 

1. Jestes zbanowany na esl i bl.

2. patrz pkt 1.

 

To tyle z mojej wypowiedzi :-)

 

Haha proszę Cię, Daj mi link do bana z esla i Blacklisted. Bo w rozgrywkach na eslu uczestnicze dzień w dzień, a na Blackliscie mam 80 zbanowanych haxów i ani jednej pomyłki.

 

Więc twoja teoria legła w gruzach.

 

Ponadto nie chcę składać żadnego podania o admina, bo nie mam na to czasu, wszak gram na waszym serwerze naprawdę niedużo.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...