Jump to content
TheGames.PL More than games

admini, jacy admini ? ^^


Recommended Posts

a co ma do tego fakt, że nie wiem kto jest adminem ? Skoro na serwie większość biega bez ścian i nikt z tym nic nie robi ? W sumie na steamie nikogo z dopalaczmi jeszcze nie widziałem, co cieszy ^^, ale matołków z nsa, którzy chyba próbują się dowartościować lvlem, więcej niż grzybów po deszczu :)

Link to comment
Share on other sites

są admini są... aczkolwiek wiekszość pozostaje anonimowa... Bo jak by tak każdy wiedział kto jest adminem to spamuuu by było że hoho :) to prawda że odpalonych na serwie nie brakuje no ale cóż... admini też mają swoje życie i jeśli szukać ich to myślę że wieczorem najprędzej? :> nie każdy jest no-lifem... akurat zabawne jest że gdy wchodzi admin to z 15+ osób na serwie robi się max. 10 :P przynajmniej wtedy można grać haha :P a po za tym... ludzie... ćwiczcie a dacie rade... wiekszość osób biega z WH..( a skill taki mają jak boty na easy )... myślą że nie zauważy się ale to są takie boty że to z drugiego końca mapy sie słyszy jak biega i skanować próbuje przez 5 ścian naraz.... moim skromnym zdaniem da się życ :P tak zbaczając z tematu to w sumie tylko ograniczenie pingowe by się przydało :D haha :P no i tyle :)

Link to comment
Share on other sites

Ale kurwa biadolicie... Aż mnie zbulwersował ten temat.... ($hindler jak byś grał w ogóle na war3...) adminów nie ma i taki jest fakt. Znam wszystkich i wchodzę codziennie na 5/6 mapek i kurwa jak do kogoś nie napisze to nie będzie nikogo na serwie. Jedyny admin który się pokazuje i gra dość systematycznie ale sama i tak wszystkiego nie ogarnie to Agata (za co dziękuje). 55 wiem że sesja itd. ale po co się starałeś o tego admina przed sesją skoro i tak teraz nie wchodzisz, jedyne co teraz można to ponarzekać na Ciebie.

(poza tematem, Cabana ale łapka... xD troche metki, omki, boldek, deka i potem pływająca łapka na wietrze xD za dwa lata przestaniesz ćwiczyć i będziesz miał większy spadek niż wzrost w szczycie ^^ )

 

Czekam na odpowiedz :*

Link to comment
Share on other sites

ponarzekać johny możesz sobie na wyższe sfery niż ja:* nie wiem czy na dobre Ci to wyjdzie;] dla twojej wiadomości nie mam adma na wr3 ze względów technicznych, a ze wkurwia mnie delikatnie gra z odpałami- rzadko wchodzę. Częściej spotkać mnie można na bf2. Sesja się skończyła i jestem dostępny przez prawie pół dnia i do późnych godzin nocnych. Jak tylko rozwiąże się problem to coś będziemy działać:)

Link to comment
Share on other sites

Panowie ale po co tak odrazu bluzgacie.Jak wy jesteście tak dostępni i nie oszczędzacie słów na innych to czemu sami nie napiszecie podania o admina (tak wam szkoda tych 5 zł na miesięczną składkę za admina lub już tych 30 zł na steam) codziennie więcej wydajecie na fajki(ci którzy palą) lub na browary.A admin też człowiek i cały czas prowadzi swoje prywatne życię jak może to się zawsze stara ogarnąć cheata ale najpierw do niego napiszcie jak jest dostępny bo wiecznie grać też nie może.

Link to comment
Share on other sites

Sorki 55, ale nie wiedziałem o Twoich problemach z adminem... Wracając do tematu to nie znajdą się ogarnięci gracze gdyż po wejściu od razu tracą chęć pykania na serwie przez zgraje pedofilów grających z setkami permów. Może jakiś konkurs czy nie wiem co już zrobić żeby ktoś konkretny, wiarygodny i ogarnięty siedział (chociaż czasem) na warku... Przecież jest duża ilość graczy na tym serwie więc powinno się bardziej zadbać o mój ulubiony serwer^^

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...