Jump to content
TheGames.PL More than games

Problem ze steam.! Konto nie istnieje. PILNE


SzpyruS
 Share

Recommended Posts

Siema, mam problem ze steamem, może ktoś bd mi w stanie pomóc.!

 

Wczoraj zalogowałem się normalnie na steama, po czym po 5 minutach steam sam się wylogował. Spróbowałem zalogować, się jeszcze raz ale wyskoczył komunikat, że podane konto nie istnieje lub mam błędne hasło(co nie wchodzi w grę). Próbowałem odzyskać konto wysyłając wiadomość z kodem weryfikacyjnym na mój emali, ale żadna wiadomość nie przyszła.! Jak możecie sami zauważyć co poniektórzy nie zobaczycie mnie już w liście swoich znajomych, a z góry mówię, że nikogo nie usuwałem.

 

Napisałem już do pomocy technicznej steam i czekam na odpowiedź, ale może ktoś z was mi pomoże.?

Link to comment
Share on other sites

niee. Żeby mógł mi ktoś np. z was podpieprzyć konto musiałby znać moje pasy do steama jak i do maila, co jest niemożliwe.

 

A mojego konta po prostu nie ma.! nie istnieje. Napisałem już do pomocy technicznej ale narazie nikt nie odpisuje.

Link to comment
Share on other sites

Odzyskałem Konto.:D

 

Dla osób, którym może się przydarzyć podobna sytuacja pisze jak sobie z nią radzić.

 

Wchodzimy na stronę support.steampowered.com. Następnie klikamy "ask a question" i piszemy po angielsku: chcielibyśmy zgłosić kradzież konta "nazwa" "klucz steam". I wypełniamy w formularzu odpowiednie kryteria adekwatne do zdarzenia.

Ja uzyskałem odpowiedź po 3 dniach, więc cierpliwość się opłaca.:D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...