Jump to content
TheGames.PL More than games

Skąd jesteście


Recommended Posts

Zuza..w Wadowicach siedzielismy 14h dziennie;p 5 dn i w tygodniu ;p takze wiesz...

a takie wypady do Bielska co jakis czas przy ladnej pogodzie to sama radosc:p

 

a w Wadowicach hmm..szczerze to nie ma zbytnio gdzie isc:P wszystkie bary, puby itd.. sa zwiedzone:p chociaz d odzis mamy 3 ulubione gdzie jak przychodzimy bez kolejki nas obsluguja :D

 

tylko raz bylaS?;> haa... wstydz sie:P :cool::cool: sprawdzilem..i dokladnie jest 49 km... to gora poltorej godziny busem... wsiadasz w autobus i Cie widze w Wadowicach w maju :D

 

haha , sam napisałeś, że w Wadowicach "szczerze to nie ma zbytnio gdzie isc" . więc co będę zwiedzała ? bary ? puby ? haha . Fajny pomysł . ; ))

 

I to ostatnie zdanie - "to gora poltorej godziny busem... wsiadasz w autobus i Cie widze w Wadowicach w maju "

Więc..

Nie podałeś dokładnej daty , więc przyjadę w przyszłym roku lub za 2 lata. ; )) hah

Link to comment
Share on other sites

haha , sam napisałeś, że w Wadowicach "szczerze to nie ma zbytnio gdzie isc" . więc co będę zwiedzała ? bary ? puby ? haha . Fajny pomysł . ; ))

 

I to ostatnie zdanie - "to gora poltorej godziny busem... wsiadasz w autobus i Cie widze w Wadowicach w maju "

Więc..

Nie podałeś dokładnej daty , więc przyjadę w przyszłym roku lub za 2 lata. ; )) hah

 

poczekaj jak zrobia rynek na nowo..to dopiero bedzie zwiedzania..szkoda ze jeszcze pare lat trzeba czekac;( bo projekt zajebisty...

 

 

co do przyjazdu :D

 

chodzilo mi o maj 2011 :D a dzien wybeirz sobie ktory Tobie odpowiada:P

Link to comment
Share on other sites

poczekaj jak zrobia rynek na nowo..to dopiero bedzie zwiedzania..szkoda ze jeszcze pare lat trzeba czekac;( bo projekt zajebisty...

 

 

co do przyjazdu :D

 

chodzilo mi o maj 2011 :D a dzien wybeirz sobie ktory Tobie odpowiada:P

 

To przyjadę , jak będzie nowy rynek . ; )) I chyba wystarczy ustalania daty przyjazdu . ; ))

 

A tam ,gadasz nawet nie godzina:-)

hmm.. haha ; )

A tam, przecież mam z Bielska bardzo, bardzo , bardzo. bardzo ...bardzo daleko ; ))

Jaka niecała godzina ? . : )) (chyba kilka dni) ; P

Link to comment
Share on other sites

Eee tam przyjedźcie do mnie :) U mnie jest suuper jest dużoo świeżego mleka,

dzikie krowy, świnki z czerwonymi oczami, kurczaki bez głów,

ryby z płucami i wile innych.

Jeśli tylko ktoś będzie chętny to serdecznie zapraszam.

Kietrz 48-130 Ul. Głowackiego 13a/...

Dokładny adres poda wam mój zleceniodawca.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...