Jump to content
TheGames.PL More than games

odwolanie od bana KAMYK


KAMYK
 Share

Recommended Posts

Data otrzymania bana: 14-03-2012

Godzina: 22:47

Nick Admina wręczającego: 5517o0o

Nick Gracza zbanowanego: KAMYK

Uzasadnienie bana: Czitujesz

Treść odwołania: ban oparty o przypuszczenia i domysły gracza bQ, brak doświadczenia admina i jego pobudki osobiste względem mojej osoby

Dowód uzasadniający odwołanie: brak dowodów, admin ponoć nagrał demo uzasadniające jego decyzję (info od bQ), prośba o jego zamieszczenie jeśli istnieje!?

Dodatkowo w chwili gdy otrzymałem niezasłużoną karę od 5517o0o, na serwerze był obecny inny admin (Bigos), który w mojej grze nie widział żadnych oznak oszustwa!!!

 

 

natomiast koledze orochi już podziękuję, gdyby nie Twoja pomoc, nie musiałbym pisać odwołania od bezpodstawnego bana :mad:

 

Link to comment
Share on other sites

Treść odwołania: ban oparty o przypuszczenia i domysły gracza bQ, brak doświadczenia admina i jego pobudki osobiste względem mojej osoby

Dowód uzasadniający odwołanie: brak dowodów, admin ponoć nagrał demo uzasadniające jego decyzję (info od bQ), prośba o jego zamieszczenie jeśli istnieje!?

Dodatkowo w chwili gdy otrzymałem niezasłużoną karę od 5517o0o, na serwerze był obecny inny admin (Bigos), który w mojej grze nie widział żadnych oznak oszustwa!!!

 

przypuszczenia i domysły? jak najbardziej tak... niedoświadczony admin? tez racja... pobudek osobistych niestety nie mial zadnych, dowody sa bo 5. nagral demo a to ze byl bigos nic nie zmienia....

 

ps. demko jest z czasu gdy grales miedzy godzina 14-17 niestety nie pamietam dokladnie

Link to comment
Share on other sites

Niestety ale z powodu pilnego wyjazdu nie mogę teraz wrzucić dema. Są jednak nawet dwa:) admin może nie doświadczony, ale nie głupi... dobry aim, ale nie dla mnie, a to bigos pokazuje swój brak doświadczenia niestety... jeszcze niedawno (max 3 tygodnie temu) ciężko było Ci zgobyć kilka fragów, a nagle nabierasz skilla, jakiego mi nie udało się zdobyć przez kilka lat. Staty z 10|40 nagle zmieniają się w 40|10. Coś jeszcze dodam. Info masz całkowicie z dupy, czego ograniczony bigos nie widzi, twój ogar czasem jest nie do pojęcia... Z rozrzutu na pół ekranu nagle celownik ledwo co wychodzi poza obszar postaci, nie podoba mi się zbyt dokładne celowanie, które trwa długo a mimo to zabijasz bez problemu przeciwnika. Dziwnie zachowuje się też celownik przy seriach większych niż trzy strzały. A jak to dokładnie wszystko wygląda zobaczycie wszyscy ja powrzucam reportaże.

Link to comment
Share on other sites

Czlowieku jak bym mial aima to bym same banie walil a ze ktos grac nie umie to juz jego sprawa... Same staty mowia za siebie mam 4500 fragow ale tez ponad 2500 zginienc wiec wczesniej bylo wszystko ok ale teraz ambicja ciebie rozpiera... Mozemy zagrac 1-1 i zobacczysz czy gram na czitach

Link to comment
Share on other sites

piątki w dalszym ciągu wykazujesz brak doświadczenia i niechęć do mojej osoby

z powodu pilnego wyjazdu nie możesz wrzucić dema??? litości, UB od ręki!!!!!!!

I ile byś ich tam byś nie miał i nie wiadomo z której godziny, to nie wrzucasz, WHY??? Dwa, dwadzieścia, czy dwieście!!!

Poza tym, aby być pierwszym w top15 to raczej nie da się zagrać kilka razy na czitach tak żeby jakiś admin tego nie zauważył!!!

Oprócz tego, granie 4fun zapewne jest Ci obce i najważniejsze są staty!!!??

 

A jeszcze lepsze jest to co sam napisałeś "nie podoba mi się zbyt dokładne celowanie, które trwa długo a mimo to zabijasz bez problemu przeciwnika" jak dla mnie bez sensu!!! może ktoś inny się wypowie???

Mówiąc w dwóch słowach: pieprzysz głupoty!!!! ban jest bezpodstawny i dalej czekam na ten reportaż!!! + ss-y czy demka, śmiało wrzucaj wszystko co tam masz, aby się tylko lista userów zgadała :P !!!

i ja nie mam zamiaru na Ciebie donosić, ale działasz na swoją niekorzyść, serwera i forum!!! Wg mnie przydałby Ci się odpoczynek od Administrowania, bo przy takich osądach w niedługim czasie nie będzie komu grać na serwerze, który zapewne sponsorujesz!!!

 

Niestety ale z powodu pilnego wyjazdu nie mogę teraz wrzucić dema. Są jednak nawet dwa:) admin może nie doświadczony, ale nie głupi... dobry aim, ale nie dla mnie, a to bigos pokazuje swój brak doświadczenia niestety... jeszcze niedawno (max 3 tygodnie temu) ciężko było Ci zgobyć kilka fragów, a nagle nabierasz skilla, jakiego mi nie udało się zdobyć przez kilka lat. Staty z 10|40 nagle zmieniają się w 40|10. Coś jeszcze dodam. Info masz całkowicie z dupy, czego ograniczony bigos nie widzi, twój ogar czasem jest nie do pojęcia... Z rozrzutu na pół ekranu nagle celownik ledwo co wychodzi poza obszar postaci, nie podoba mi się zbyt dokładne celowanie, które trwa długo a mimo to zabijasz bez problemu przeciwnika. Dziwnie zachowuje się też celownik przy seriach większych niż trzy strzały. A jak to dokładnie wszystko wygląda zobaczycie wszyscy ja powrzucam reportaże.
Link to comment
Share on other sites

Jeśli mówisz o adminach takich jak bigos to ja gratuluje:D dobrego kolege sobie znalazłeś:P jego czas reakcji mnie rozwala... kompletnie gdzieś mam jego opinie na temat tego czy ktoś coś ma czy nie, teką samą opinię jak ja na temat Twojej gry miał też bQ, a on już tutaj adminował. Co do tego że nie mogę wysłać dema to po prostu do ciężkiej cholery nie mogę bo mam je na kompie w domu..:/

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...