Jump to content
TheGames.PL More than games

NiuuBeq... tak znowu ja, z kolejną dziwną sytuacją.


Recommended Posts

NiuuBeq... tak znowu ja, z kolejną dziwną sytuacją.

 

Data otrzymania kicka\bana: 20-03-2012r

Godzina: 18:27

Nick Admina wręczającego: 5517o0o

Nick Gracza zbanowanego no.

Uzasadnienie kicka\bana: Czitujesz

 

Wrzucam tekst z konsoli poniżej:

 

[AMXBANS] ===============================================

[AMXBANS] You are Banned from this server!

[AMXBANS] You are permanently banned.

[AMXBANS] Banned nick : no.

[AMXBANS] Reason : ' Czitujesz '

[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ banlista.thegames.pl

[AMXBANS] Your SteamID : ' '

[AMXBANS] Your IP : ' 80.50.54.254 '

[AMXBANS] ===============================================

Error: server failed to transmit file 'resource/images/banner.tga'

Kicked : Masz BANA. Sprawd

 

Ehh...

 

Ok. 14 grałem sobie na BF2, i teraz chciałem znowu zagrać jednak nie mogłem... Jakiś koleś NS "no." ma takie samo IP jak ja i dostał perma... Niestety nie mam zmiennego IP i teraz nie mogę wejść na servy TG... :(

 

Ja już od długiego czasu gram tylko na Steamie, a 5517o0o ma mnie w znajomych więc wie, że to nie byłem ja. Niestety on nie ma mocy, żeby coś poradzić na tą sytuacje więc piszę tutaj bo w tej chwili niestety nie ma żadnego odpowiednio uprawnionego admina Online. Nie wiem co jeszcze mogę dodać. Nie mam pojęcie jakim cudem ktoś mi zupełnie nie znany ma takie samo IP jak ja. Może to urok internetu osiedlowego...?

Wiem, że ja zawsze mam jakiś dziwny problem x)

 

Mam nadzieje, że coś się będzie dało z tym zrobić...?

 

Pozdro NiuuBeq

Link to comment
Share on other sites

to sie lepiej dowiedz wsrod znajomych kto jest tym osiedlowym cziterkiem bo szansa ze 2 ludzi ktorzy nie znaja siebie i mieszkaja na 1 osiedlu jest dosyc nieprawdopodobna wiec to musi byc jakis twoj kumpel z ktorym wspolnie grasz na servie... wtedy jesli sie da moznaby dac mu bana na cfg a bana z ip zdjac zebys mogl grac inaczej to raczej nie przejdzie

Link to comment
Share on other sites

Po 1) na tym osiedlu mieszka jakieś 1500 osób. Po 2) mieszkam tutaj dopiero od 7 miesięcy więc nie za wielu znajomych. Po 3) żaden z moich znajomych w okolicy nie gra w CS'a, a nie zamierzam wypytywać nieznajomych czy dostali bana na TG. Aż taki zdesperowany nie jestem. Powtarzam, że NIE MAM POJĘCIA kto to mógł być i mam nadzieje, że skoro nie da się tego jakoś łatwo załatwić, to chociaż ktoś wymyśli jakiś wykonalny sposób rozwiązania tej sprawy?

No chyba, że mam obcym ludziom po mieszkaniach chodzić...?

 

Pozdro

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że nowi admini całkiem ogarniają to forum.

Ruszyłby któryś łaskawie dupę i rozpatrzył odwołanie.

Ale po co... admin to tylko na serwerze, dać bana, a na forum wejść to już nie ma komu.

 

Gratuluję Thermal adminów. (Mówię o tych nowych)

Link to comment
Share on other sites

Gratuluję ReVo wypowiedzi... kosmos po prostu... otóż w tym tkwi sęk że nowi admini (m. in. ja) nie mamy możliwości odbanowania:), a forum jakbyś zauważył ogarniam mimo to:)

 

To, że nie masz możliwości odbanowania nie znaczy, że nie możesz napisać do mnie PW abym to zrobił.

Link to comment
Share on other sites

Owszem ale od czego jest opcja "Co nowego?"? Pod tym magicznym przyciskiem kryje się w zasadzie wszystko co jest to ogarnięcia. Tak samo jak ta strona wyglądałaby Twoja skrzynka.

Ale nie tu miejsce na takie tematy. Nie możemy raczej tak po prostu ściągnąć bana z tego ip bo wtedy koleś wejdzie sobie znowu... Wiąże się to z ryzykiem a nie wiem jakie może być inne rozwiązanie. Dlatego zostawiam tą decyzję komuś tak obeznanemu w temacie jak właśnie Raca.

Link to comment
Share on other sites

Mysle zeby go odbanowac. Ogolnie bo i tak sie cos dzieje z banlista. Wchodza gracze ktorzy maja aktywne bany, bez zmiennego ip i ze steamem. Np - Frytek (dokladnie nie pamietam bo pisane bylo pokemonowym). Ostatnio bylam swiadkiem jak wbil na serwer i ze zdziwieniem skomentowal ze ''cos nam sie zepsulo''. Takze daje mu ub i zobaczymy co bedzie dalej. Pewnie ten ''no.'' to i tak ma zmienne ip.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...