Jump to content
TheGames.PL More than games

Ban za Kulturę OK . Ale ze pake ? H@ H@ H@ NIE !


Recommended Posts

Witam ,

dzisiaj dostałem bana . Gracz niby skarżył się na mnie . A rzeczywiście nie umiał rozbroić

paki H@ H@ H@ (zal mi go) .

Skoro dostałem bana za Kulturę to OK .

 

Ale pokażę wam jak rozbroić pakę , którą kolega nie umiał i płakał .

 

Mapka : de_dust2 bs B

 

paka1.png[/img]

 

Paka podłożona w takim miejscu :

 

paka1i2.png[/img]

 

Jak widać jestem sam na serwerze i dziwne sam wskoczyłem na górę ? :

 

paka2.png

 

a jak się cupnie na krawędzi , to bez problemów pakę się rozbraja :

 

paka3.png[/img]

 

Nic Trudnego tylko trzeba trochę pomyśleć , a nie od razu pisać do Admina , i mu płakać .

Link to comment
Share on other sites

Wnioskuje o przedłużenie bana do jutra za "żal" i nie zastosowanie się do wzoru i pisanie nie w tym dziale co trzeba bo jak mi się przypomina to miała to być skarga na mnie. Do tego słabo to objaśniłeś i nawet jakby o to chodziło to ja w dalszym ciągu nie wiem jak tam wskoczyłeś. A to twoje "płakanie" to nie przez pake tylko totalny brak kultury i wyzwiska.

pzdr:P

Link to comment
Share on other sites

jestem pod wrazaniem wykorzystania tego ze mozna przykleic pake i tak kombinujesz, o ile to nie byla cicha paka to wedlug mnie bana nie powinno byc bo nie jest to trudno dostepne miejsce bo mozna tam wskoczyc z skrzynki obok... faktem jest natomiast ze takie kombinowania nie jest do konca fair bo mozna klasc pake gdzies gdzie zazwyczaj bez pluginu by jej nie bylo i czasem przez to ct musi dodatkowo zmarnowac 5 sekund ktore nie sa dodane do czasu na defuse wiec dziala to za bardzo na ich niekorzysc...

Link to comment
Share on other sites

a według mnie nadal nie wiem o co chodzi w tym temacie byłoby o wiele łatwiej zdecydować gdybyś sam wiedział co chcesz osiągnąć pisząc ten temat ale sam się zdecydować nie możesz ban już chyba wygasł więc temat zamykam a na przyszłość proponuje pisać według wzoru

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...