Jump to content
TheGames.PL More than games

podanie o admina war3ft-steam-non-fastdl, eutanazjusz


eutanazjusz
 Share

Recommended Posts

nick: eutanazjusz

wiek: 23 (30 grudzien 1988)

Steam_ID: STEAM_0:0:8112605 0 00:15 11 0

staz w cs: 8/9 lat

data rejestracji na forum - kilka dni temu (moj pierwszy post)

link do statow:

http://www.gametracker.com/server_info/193.33.177.67:27015/top_players/?query=eutanazjusz&Search=Search

od kiedy gram - ciezko powiedziec, ale na pewno od dobrych kilku miesiecy. na tyle, ze dobrze poznalem serwer i jego stalych bywalcow ktorzy moze poswiadcza na moja korzysc (a moze nie..?) np jaszczomp, 5517o0o, pluco i inni.

powod ubiegania sie o admina - gram czesto ale w roznych czasem dziwnych godzinach i naogol wtedy zadnego admina nie ma na serwie. a czesto przydalby sie jak ktos z uporem maniaka rzuca he albo nie wyrzuca krowy z rtd na 35_2 hp itp. poza tym jestem spokojny, kulturalny i zrownowazony wiec jestem materialem na odpowiedzialnego admina:)

wysokosc skladki i czestotliwosc: tu mam pewna niejasnosc. na forum przeczytalem, ze nalezy wyslac sms co i tez zrobilem (kod:umgpjdrv). wyslalem go na maila do hulkstera i on odeslal mnie tu na forum. wiec jesli chodzi o nabywanie admina smsem to chetnie, regularnie. jesli jest inna forma oplaty to rowniez jak powyzej.

licze na pozytywny odzew, pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

po pierwsze wypowiadają się tylko admini!!

po drugie gdyby nie nasze składki to Thermal musiałby sam płacić za serwer a z tego co wiem to to takie znowu tanie nie jest

 

to tyle do Nieobliczalnego

 

a co do podania to jestem na tak (a już chyba nie ma problemu z war3 - 55 ma już adma)

 

Są inne formy płatności nawet bardziej preferowane tzn przelew bo wtedy trafia na serwer cala kasa a nie jej cześć jak to jest w przypadku sms. Z kodem który masz wal do Paczka Racy albo Flesza w zależności którego pierwszego dorwiesz;) bo z tego co wiem to jest aktywny tylko 24h albo tylko do 24!!

Link to comment
Share on other sites

Co do podania to oczywiście tak chociaż to już bez znaczenia, ale pomimo to że ja już mam adma, bigos też, chociaż już chyba się z nami pożegnał bo go nie widuje, to jest nas mało, z war3 jest większy problem i to dużo niż z bf, jak nie ma kogoś z nas to zawsze jest ktoś kogo trzeba wykopać.

Link to comment
Share on other sites

po pierwsze wypowiadają się tylko admini!!

 

 

to tyle do Nieobliczalnego

 

Tak więc nie przeczytałeś chyba regulaminu

 

"5 . Pozytywna opinia użytkowników o kandydacie"

 

To się wypowiadam . Jeżeli ja nie mogę się wypowiedzieć to ty jesteś ostatnią osobą , która może . Sprawdziłem i masz zaledwie 9h przegranych na war3 a odkąd ja tam gram to Cię jeszcze nie widziałem więc jak możesz oceniać ?

 

 

To , że masz moderatora na forum nie czyni Cię bogiem ani nikim lepszym ode mnie i też mogę wyrazić swoje zdanie .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...