Jump to content
TheGames.PL More than games

Recommended Posts

Data otrzymania kicka\bana: 26.03.2012

Godzina: około 22.10

Nick Admina wręczającego: Mariusz Pudzian

Nick Gracza zbanowanego Romek

Uzasadnienie kicka\bana: podszywanie

Treść odwołania: chciałem pomóc koleżance wbić odznake, bo nie mogła dać sobie rady

Dowód uzasadniający odwołanie: koleżanka może potwierdzić

Link to comment
Share on other sites

Romek nie uważasz że przeginacie? raz przymknąłem oko i tylko rozpędziłem towarzystwo, ale teraz to nie licz na zbyt wiele. NIE MA WBIJANIA ODZNAK I TO SOBIE ZAPAMIĘTAJCIE! jeszcze każesz SKODOROWI pisać do mnie żebym wszedł na forum bo bana dostałeś. Ban słuszny, jak ma ktoś zamiar już odbanować to polecam przynajmniej pozbawienie odznak bo i tak niektóre pewnie są wbite nie fair:) dobranoc

Link to comment
Share on other sites

Tak wchodził ale dajcie mu jeszcze jedną szansę.Fakt że sam grałem z nim dzisiaj rano właśnie koło 9 ale nie banowałem bo mówił że ma niby ub a na forum nie sprawdzałem czy faktycznie ma ub.Jak się mu coś takiego zdarzy jeszcze raz wtedy już nie bedzie miał szasns na ub i zostanie ban na zawsze.

Link to comment
Share on other sites

cześć. Romek dostał tego bana przeze mnie, bo nie radzę sobie z cs, dlatego poprosiłam Go o pomoc. no i przez tą jego ofiarność dostał bana. jeśli chcecie, możecie mnie zbanować, ale Jego odbanujcie. Dajcie mu szansę, a obiecuję, że więcej tego błędu nie popełni. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...