Jump to content
TheGames.PL More than games

Odwolanie od bana by Dwight


Recommended Posts

Gracz Dwight Typ bana SteamID i/lub adres IP SteamID SteamID nie znane Adres IP 62.244.157.66 Zbanowany 04-04-2012 - 17:35 d³ugo¶æ bana Na zawsze Wygasa Nie wiadomo. Powód nie widzialem ssow na forum Zbanowany przez admina 2 pr0 4 u (bQ) Zbanowany na serwerze TheGames.PL[bF2/4FUN][sTEAM+NoN]@ gry.wilan.pl Poprzednie bany 0

 

 

ssy nie mialem zapisane na kompie prosze o ponowne zrobienie ssy by Dwight :)

Link to comment
Share on other sites

tak jak to mowi mariusz, ogolnie mial je wrzucic po dokonczeniu mapy troche zbytniu mu zaufalem ale tylko dlatego ze troche dlugo tu gra i praktycznie nikt sie wczesniej nie pofatygowal o ssy ani nic takiego. jednakze ssy jestem pewien ze mial robione bo sie nawet glupio pytal iedy ma je wstawic i mariusz byl swiadkiem, tak wiec albo ssy albo nie ma ub.

Link to comment
Share on other sites

tylko nie zabardzo wiem jak to sie robi bo mialem przerde ponan pol roku moze wiecej i zapomnialem jak to sie robi

 

 

orzysiegam nie klanie z ssy naprawde nie mam ich na kompie prosze odbanujcie mnie i zrobcie mi ponownie ssy blagam odrazu wstawie

 

Do Agary:

 

Bo bQ powiedzial mi zebym wstawil ssy ale nie bedzie mnie banowal powiedzial mi zebym wstawil ssy na foutum po zakonczeniu mapy ale nie mam nigdzie zapisane przysiegam nie klamie ;/

Edited by Agata
Link to comment
Share on other sites

Jezu czlowieku wpisz w wyszukiwarke na kompie taka opcja po wcisnieciu prawego klawisza na dysku "Wyszukaj..." i piszesz "Cstrike" odnajdzie Ci folder i tam masz ssy, nie pisz zadnego wiecej posta jesli nie bedzie to screen. Tyle z mojej strony.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...