Jump to content
TheGames.PL More than games

Podanie o Admina NieObliczalny


Recommended Posts

Nick: NieObliczalny

Wiek: 21 lat

Steam_ID: STEAM_0:1:23404686

Staż w CS: 8 lat

Datę rejestracji na forum: 24-03-12

Ilość godzin spędzanych na serwerach TheGames.pl w ciągu tygodnia: Dziennie gram minimalnie godzinę godziny w weekendy zdarza się dłużej o wiele . Ale na gametrackerze mam 18.3 h

Powód ubiegania się o Admina: Gram na serwerze bardzo często i co nie wejdę to gra jakiś cziter a adminów prawie nie ma

Argumenty o pozytywne rozpatrzenie prośby: Byłem kilka razy adminem na grze się znam . Odróżniam kiedy ktoś gra dobrze a kiedy po prostu czituje . Ostatnio na serwerze jest sporo cziterów a adminów rzadko widuje . Zazwyczaj są tylko 5517o0o i Agata a to za mało by ogarnąć taki serwer . Po za tym staram się być aktywny na forum gdy widzę czitera na serwerze od razu kręcę demko i wrzucam na forum .

Składka : Co do składki to ledwo cisnę w życiu prywatnym ale myślę , że się dogadamy i będę mógł wpłacać około 20-25 każdego miesiąca bo jakoś tak dostaje wypłaty

 

Mam nadzieje , że podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone i wypowiedzą się tu ludzie aktywni na serwerze a nie osoby patrzące tylko na to ile mam postów nabitych na forum bo według mnie bardziej się liczy aktywność na serwerze niż forum ale jak mus to mus : )

Link to comment
Share on other sites

Stosujesz się do zasad (nigdy nie było problemów)

Ogólne zachowanie na serwerze ok

Zaczynasz dopiero udzielać się na forum, ale wierzę że to nie koniec i później poczujesz obowiązek:)

Co do czasu spędzonego na serwerze to trochę mało....

Jestem za okresem próbnym

Link to comment
Share on other sites

Naturalnie postaram się lecz nie będę spamował tymi postami aby więcej bo to też nie wróży nic dobrego . Powolutku do przodu i wszystko się osiągnie : )

A co do przegranych godzin na serwerze to z dnia na dzień rosną na obecną chwilę mam już 22.53 h ale wrażenie mam , że o wiele dłużej grałem bo wczoraj grałem przez 5 h na serwerze więc gametracker musi mieć jakieś opóźnienia : )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...