Jump to content
TheGames.PL More than games

Skarga na 5517o0o!


Recommended Posts

Witam!

Dostałem kicka za NIC, a jak próbowałem się dowiedzieć za co to "częstowano" mnie po kolei banami.

Założę się że on tego admina to sobie kupił i nadużywa bo patrze że to nie pierwsza skarga na tego "ADMINA" że tak powiem. Dobrze by było żeby opcja zakupu admina była usunięta bo każde dziecko neo któremu rodzice doładują konto może sobie kupić admina i banować wszystkich jak leci, to jest żałosne. Ujażmijcie typa albo zabierzcie mu adma bo to jest patologia, zobaczcie sobie aktywne bany i powody jakie dostałem. -.- dzięki za uwagę

Link to comment
Share on other sites

żałosna jest Twoja skarga kolego, gdyż kicka dostałeś za lamerską grę wcinanie się w plecy na 35hp żeby tylko fragów nałapać. Trzeba było złożyć od razu skargę a nie zaczynać z wyzwiskami. Poi pierwsze admina nie kupiłem, po drugie tatusiów gejów to masz Ty, poi trzecie wchodzisz na aktywnym banie, po czwarte nie przestrzegasz regulaminu bo wpadłeś na aktywnym i używałeś teleportu na aim mapie, po piąte sam jesteś dzieckiem... i tak mogę sobie wymieniać do usranej śmierci;]

 

GTF

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...