Jump to content
TheGames.PL More than games

podanie o admina Petronas


Petronas
 Share

Recommended Posts

  • Nick: Petronas
  • Wiek: 17
  • Steam_ID: STEAM_0:1:19821912
  • Staż w CS: 3 Lata
  • Datę rejestracji na forum: 5.04.2012
  • Link ze statami z game tracker danego serwera:
    b_560x95.png
  • Od kiedy u Nas grasz: gram od ok. 3 miesięcy
  • Powód ubiegania się o Admina: powodem sa cheaterzy ktorzy czesto odwiedzaja war3. Takze denerwujacy sa ludzie np. na 35hp ktorzy nie stosuja sie do zasad ze bron z rtd tylko na 1 runde itd...
  • Argumenty o pozytywne rozpatrzenie prośby: na serwerze bywam dosyc czesto a adminow niestety nie ma za duzo
  • Wysokość składki oraz częstotliwość (min 1 w miesiącu) : miesiecznie 20-25 zł
    pozdrawiam ; )

Link to comment
Share on other sites

Jesli tak to napiszcie dlaczego go popieracie. Jesli nie, napiszcie dlaczego. Ja go nie znam i nie wiem czy mozna mu zaufac lub ewentualnie nadaje sie na admina. Pytania w podaniu to troche malo zeby powiedziec cos o innym graczu. Dlatego tez licze na adminow ktorzy go znaja.

Link to comment
Share on other sites

A ja znam gościa i się wypowiem:) Jarzyna nie znasz bo jakoś mijacie się godzinami a ja ostatnimi czasy widzę go bardzo często, pisze jak trzeba zrobić porządek, najpierw się upewni a dopiero później daje znać że jest ktoś do ogarnięcia a nie jak to robią inni... przydatna osoba z kulturą. Czekam na tylko na jakiś skok aktywności na forum:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...