Jump to content
TheGames.PL More than games

Nie uzasadniony bann (Gogeta82)


Gogeta82
 Share

Recommended Posts

Witam dostałem bana na zawsze dnia 17.04.12 przez admina Biegacz_OS ponieważ przechodziłem z serwera na serwer i adminowi się to nie spodobało z nie wyjaśnionych mi powodów.

Napisał do mnie dlaczego ja sobie tak chodze po serwerach a ja nie wiem co mu to przeszkadzało ani nie miałem duzego pingu ani nie powodowałem lagu na serwie.

Ja odpisałem dla czego ma z tym problem.odpisał bo mam i ja odpisałem może troche nie grzecznie to napisz do przyjaciółki taka gazeta.

i dostałem bana powód cytuje(NIE GOGETA NIE BEDE TWOIM PRZYJACIELEM ')

Czuje skruche bo bardzo lubie grac na serwie i jeżeli badzie to czytał ten admin to przepraszam Jezeli uraziłem to przepraszam prosze o odbanowanie

Link to comment
Share on other sites

Hmmm rozmawiałem z biegaczem o tym i mi powiedział, że chodziło o to że na wh cisnałeś kolego ;] Takze ban uzasadniony a powod jaki jest taki jest ;]

 

edit: poza tym biegacz nie banuje za przeklenstwa wyzwiska itp..

Edited by Petronas
Link to comment
Share on other sites

Witam tutaj PustelniK gram na tym serwie już dosyć długo widzie wielu graczy ale nie reaguje na ich dopalacze ale widzę ze tutaj jest już przeginka BAN jest słuszny ponieważ ja wolałem biegacza na serwa bo gogeta82 śmigał na wh nie 1 nie ostatni raz i wyświetlały mu reklamy haxow i grałem z nim jakieś 2 dni temu był obłędnym graczem tak jak by grał nie długo w ta grę i po kilku dniach wstąpiło w niego oświecenie info z "dupy" miał i oglądałem go kilkanaście razy na specu i widziałem jak patrzy perfidnie w ściany i szybciej strzel niż widział danego gracza a teraz ma waty a to jest wina serwera bo nie ma wgranego pluginu do robienia screan'ow i NIE NALEŻNY SIĘ UB DLA TEGO GRACZA BO TO ZWYKŁY POSPOLITY OSZUST

 

PustelniK ELo

Link to comment
Share on other sites

a dobry humor miałem to taki powód podałem .

Już wystarczająco długo jestem adminem na różnych serverach . Grałeś odpalony i za to był ban . Nie raz nawet was nie banuje z tym takim wh co nie pokazujecie za duzo bo tam o mało osób jest niech se pograją ale ty zaczynales przesadzać ze skanami itp. :) Nawet jakby był plugin niewiem czy bym robil ssy czy Ci nie dał odrazu bana. a co do wyjasnienia ze bez dowodów.. Gram nie zawsze mam czas by krecic demko - zreszta ja na specie = czit off. a plugin na ssy przydałby się swoją drogą. Dla mnie tyle w tym temacie. Ja Ci mówie że ub nie dostaniesz.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...