Jump to content
TheGames.PL More than games

Skarga na [Admina] bQ


Recommended Posts

  • Data wydarzenia: 18.04.2012
  • Godzina wydarzenia: 23.30
  • Nick admina oskarżonego: bQ
  • Przedmiot skargi: bezpodstawny ban http://thegames.pl/amxbans/ban_details.php?bid=31980&PHPSESSID=ffe8a42b9ce9855cab17df2880ab0555
  • Dowód: link, screen, demko, etc. prosze o dowod od admina
  • Opis sytuacji: gramy d1 3 vs 1 (ja sam) zostaje 1 vs 1 (bQ) przeszukalem cala mape i znalazlem bo na respie i zabilem to on pisz cos w stylu "daj sie ruszyc bo musialem zbanowac" (dokladnnie nie pamietam) ja na to przez mikro ze nie bede czekac az sie ruszy odpowiedz byla krotka i sygerowala ze dostane bana jak sie nie uspokoje (ani razu nikogo nie obrazilem czy tez nie przeklnalem) wiec moja odpowiedz byla krotka zeby mial dowody na slusznosc bana dla mnie wiec teraz oficjanlnie prrosze o namacalne potwierdzenie Twojej decyzji o ukaraniu mnie banem

nie chodzi mi tu o ub bo zanim ktos kompetentny (z racji poznej pory) to przeczyta ban wygasnie chodzi mi raczej o przyjzenie sie pracy adminow czy czasem nie naduzywaja swojej pozycji mianowicie:

 

na chwile przed moim banem zostal zbanowany inny gracz za reklame co do slusznosci tego bana nie mam zastrzezen jednak gracz po "reklamie" od razu przeprosil (wiele serwerow dodaje reklamy dzieciom do cfg a one nie wiedza jak je usunac)

nie dalej jak przedwczoraj (moze wczoraj) inny admin sie popisal: gramy 35hp i ktos przez mikro placze ze dostal kose w plecy wiec (ten ktory zabil) dostal kicka na moje pytanie dlaczego owy gracz zostal wyrzucony przez admina (55) nie uzyskalem odpowiedzi

 

wiec na 2 mapy na ktorych gralem byly 2 ciekawe sytuacje nie robiloby to na mnie wrazenia gdyby nie pamiec o czasach swietnosci tego serwera jeszcze pare miesiecy temu gdy nie bylo doslownie zadnego admina serwer byl pelny przez caly czas teraz gdy jest ich juz wielu swieci pustkami moze w koncu czas postawic na "jakosc" nie na ilosc adminow

Link to comment
Share on other sites

rzucanie kurwami przez mikro raczej łapie się pod bana pod kulturę? ale może ja się nie znam, powiedziałem żebyś się uspokoił to ty dalej swoje no to nie będę się prosić, a co do 55 i kicka to niestety prawdopodobnie skoro dostał od kogoś kose w plecy to znaczy ze było 2v1 a oficjalnie jest zasada 1v1 na mapach z nożami :)

 

\/ : 55 ciężko zrobić ss rozmowie przez mikrofon ;d a na nagrywanie już wtedy jest zbyt późno ;i a co do Legoland masz racje ale to z powodu iż denerwujące jest bieganie za kimś 2 minuty w kolo po mapie zwłaszcza ze było 1v1, ale póki co nikomu tak sleya nie dałem :P a co adminowania to nie bardzo się wczuwam ale po prostu denerwują mnie ludzie którzy sobie za bardzo pozwalają bo to "tylko gra" lub ze przez internet wszystko mogą gadać bo wkoncu są anonimowi i takie coś chce ukrócić ;d

Edited by orochi
Link to comment
Share on other sites

skarga fajna wszystko fajne tylko... nie pamiętam Twojego nicku, ale pamiętam sytuację, wyrzuciłem wtedy chyba 3 graczy jako ostrzeżenie za łamanie regulaminu. Za tp na respa i coś tam jeszcze. Odpowiedź dostałeś raz a powtarzać się nie lubię za bardzo.

 

Wracając Do bQ hmmm... faktycznie może i trochę za bardzo wczuwa się w rolę. Dzisiaj też odpalił do kogoś na legoland2 że albo przyjdzie do niego na środek albo slay bo musię biegać nie chce... Za co? Co do tej sytuacji też jestem skłonny uwierzyć że nieco przesadza, ale niech się wypowie to poczytamy, zobaczymy, osądzimy:)

 

OK skoro było rzucanie kurwami a gracz twierdzi że nie to mamy problem bo bQ dowodów zapewne nie ma... walnij czasem ss z dowodem:P

Edited by 5517o0o
Link to comment
Share on other sites

No niestety bez dowodów ciężko będzie rozpatrzeć tą sprawę..

 

Może i wcześniej na serwerze było więcej osób, ale połowa z nich to boty, które robiły co chciały z racji małej ilości adminów. Teraz np. Na bf2 jakiś cheater sobie długo nie pogra bo ciągle są admini.

Link to comment
Share on other sites

orchi skoro przeklinalem przez mikro to czemu powod "odpocznij" pozatym nie widze zadnych dowodow na moja wine(?) moze nastepnym razem pomyslisz i poczekasz z banem 1-2 rundy a w miedzyczasie wpisz w konsoli "record xxx" sprowokuj mnie do przeklenstw przez mikro i wtedy ban bedzie sluszny

 

55 przepraszam za oskarzenie nie wiedzialem o zmianie rgulaminu i o tym ze owy gracz go zlamal aktualny nick masz w linku z banem wczesniej gralem na nicku maniak ale malo kto mnie pamieta

 

Jarzyna moze i dzieci robily co chcialy ale lepiej zeby gracze robili co chca a nie admini

Link to comment
Share on other sites

Nie przesadzajmy. Gracze nie moga robic co chca. Wtedy juz w ogole nie mozna by bylo ogarnac serwa, juz nie mowiac o graniu. Troche sie mylisz maniak, jezeli chodzi o ''jakos a nie ilosc''. Jedni narzekaja ze nie ma w ogole adminow, inni ze jest ich za duzo? Czyli nie wiadomo o co chodzi.. Rozumiem, moze nie kazdy spelnia sie w tej roli tak jak by mozna bylo sobie wymarzyc, jednak nie przesadzajmy. Pamietam jak z 2 lata temu wbilam na ten serwer. To dopiero bylo nieporozumienie. Gralam okolo 10 min i w tym czasie bylo 4 aimy vs 4 sh'acki. Jedyna opcja, ktora pozwalala w miare na gre to bylo kupno helmu x8. Wtedy zajelo im to z kilka sekund, w ktorych mozna bylo walnąc w leb. Po tym wszystkim jeszcze taki aim 10 letni, odezwal sie przez mikro , krzyczac - wy *****, czitujecie! Ogolnie na koniec chcialam tylko dodac, ze wszyscy admini staraja sie pilnowac serwa jak najlepiej, nie wazne czy to bf2 czy war3. Mysle ze udawadnianie typu '' ja powiedzialem kur*a '' , ''ty musisz miec dowody'', dla mnie to jest dziecinne, albo to zrobiles albo nie. Sam najlepiej wiesz. Tak jak admini biora dystans do niektorych graczy tak i gracze powinni robic to samo, czasem to juz jest meczace, siedzenie pol dnia na serwie i sluchanie wszystkich zalow. Kazdego z osobna i kazdy z innym problemem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...