Jump to content
TheGames.PL More than games

Skarga na admina biegacz_os


Recommended Posts

Dostałem bana za nic ^.^. Biegacz nawet nie zrobił screenów i juz mi dał bana pt "Wallhack" Co on jest Bogiem ze niby widzi ze mam wallhacka? Bez przesady jak ma watpliwosci niech robi ss ...

Wiec prosze o ub bo za nic bana dac to trzeba byc troche innym nie chce nikogo obrazac ale tak jest. Kolega mu powiedzial daj mu bana to dal jak wierny piesek...

Pozdrawiam Biegacza <Żal>

 

I prosze o ub ^.^

Link to comment
Share on other sites

Sorki ale lubie sie bawic celownikiem ^.^ Mierze sciany bo slysze jak tupta jak swinia.... To co mam robic stac i sie przygladac jak mnie zajebie pozdro ... To po **** sa ssy? Chyba po to by je robic nie? A nie sie kurwa bawic adminem jak pojebany

Link to comment
Share on other sites

Ogarnij wulgaryzmy troszeczku... To nie zabawa po prostu mierzyłeś z dużych odległości graczy przez ścianę i nie ma mowy, z granatami też ładnie czekałeś aż ktoś podejdzie w zasięg rzutu pomimo że nie było nikogo widać i słychać a raczej nikt na widoku z granatem nie siedzi:) tyle z mojej strony biegacz i petronas też cię obserwowali i nie ma sensu żeby się wypowiadali nawet bo napiszą to samo co ja a jeśli ktoś z góry zechce dać ub to droga wolna:) , czekaj na decyzje po prostu

Link to comment
Share on other sites

Zauwaz ze na De_kabul jest 1 bs ^.^ wiec i tak i tak musialby ktos podlozyc pake wiec bym mu tam rzucil granata.

Po 2 bullupem mierzylem sciany? A to ciekawe mozesz mi pokazac ss lub demko? Daj dowod ze tak robilem. Po 2 jest rozrzut broni dlatego celuje w dol i sprawdzam czy dobrze celuje.

Moja wina ze nieumiecie zrobic ss a potem jakies waty macie? Ciezko zrobic ss? 2 klikniecia i po sprawie napewno bym wtedy grał na serwie a nie tutaj sie wypowiadał jak idiota.

A po 2 esp nie sprawdza w 100% a wasze domysły zostawcie sobie w swoim mozgu a nie.

I po 3 ze statami 3/8 napewno mialem aima :/ bo zabic 3 ludzi to jest poprosztu szok. Ciezka sprawa zabic 3 ludzi ojj.

Mogliscie napisac ze mialem sh,aima,wh itp itd a bez dowodow to zapewne gracz nie bedzie mogl grac na serwie a wy bedziecie dumni z tego ze daliscie bana niewinnej osobie.

To jaka to sprawiedliwosc?.Chyba nijaka bo admin jest "BOGIEM" na serwerze a gracza maja w czterech literach. Jak wy patrzycie na sciany bo ktos tupta jak swinka to nic sie nie dzieje? Bez przesady.. To odrazu ban na ip za aima.

Tak jakbym wyskoczyl i zabil kolesia i odrazu "Ban haks" Zalosne ale prawdziwe.

Zreszta mozecie mi dac unbana ale juz mnie to niezbyt obchodzi bo po co mam grac jak ciagle beda skandale bo ssow nie umiecie robic...

Dobra zakonczmy ta rozmowe bo widac ze nic nie wskóram bo jestem tylko małym szarym graczem ktorego wszyscy maja w D U P I E.

Link to comment
Share on other sites

Ja myślę , że skoro 3 adminów patrzyło na niego przez dłuży czas i stwierdzili iż nie potrzebne są ss'y ani demko i dali bana to raczej nie banowali bez przyczyny . Po za tym koleś nie potrafi się kulturalnie wyrazić tylko sypie kurwami na prawo i lewo .

 

Tak się domaga o ss'y bo pewnie potrafi przerabiać ss'y . Bo w sumie nie jest to wielki problem (wiem bo znam się na grafice)

 

Ja jestem za tym aby ban został .

Link to comment
Share on other sites

a ja sie nie znam na grafice i bym przerobil ss bez problemu ;P pewnie nawet w paincie na sile :P ogolnie wlasnie to jest problem nie robienia ssow czy kreceia dem ze czesto trafi sie ktos kto twierdzi ze nic nie mial, gdy ja daje bana bez ss czy dema to mam pewnosc ze taki ktos sie nei odwola albo jest idiota :P co do tematu to mysle ze jedynie 55 i petronas moga pomyslec i wypowiedziec sie na temat ub

Link to comment
Share on other sites

Wolnosc slowa moge sobie klnac. Nikt mi nie zabroni wiec...

Ssow przerabiac nie umiem.

to tyle ode mnie

Juz mi lotto czy mi dacie ub czy nie i tak gram na innym serwie.Bo na tym sami aimerzy a ich nie banuja... Pozdrawiam nara

Link to comment
Share on other sites

I dlatego powiem wam admini ze trzeba krecic dema. Biegacz mimo wszystko *****oli w czape sie odezwac.

 

Co do kolegi i jego wolnosci slowa.

Oczywiscie ty masz wolnosc slowa, ja jednak mam moderatora i moge ci ją tutaj ograniczyc.

 

 

Temat zamykam bo od samego początku jest do chuja niepodobny.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...