Jump to content
TheGames.PL More than games

Recommended Posts

Po raz kolejny jestem zmuszony pisać ten temat jak widać serwer nie słynie z sporą ilości graczy a czemu ?

moje pomysły : wgrać na serwer rate 25000 ex_interp 0.01 , dla lepszej atmosfery dźwięki typu head-shot i roundsound , wyłączyć alltalk nie mówie o mapach taki temat był poruszowany pewnie kilka razy no cóż jak to nie wypali to bede musiał sie z wami pożegnać i pewnie pare osób też bo prawda jest taka ze ten serwer juz sie nudzi i widać juz powoli

Link to comment
Share on other sites

Konkursy a może nawet reset leveli ?

Wtedy każdy wbijał by od nowa i wyrównały by się szanse . Chociaż szkoda trochę bo na każdej klasie mam ponad 8 lvl ; (

 

Po za tym trzeba bardziej reklamować serwer bo są tylko chwilami momenty gdzie jest 20 osób na serwerze a potem spada ilość do 10 i tak zostaje zazwyczaj

Link to comment
Share on other sites

Trzeba koniecznie cos zrobic. Dzisiaj siedze na serwie praktycznie od 8 rano.. Maksymalnie na jedna chwile bylo 10 osob. Inne serwery war3 sa przepelnione. Nie mam pojecia czym to jest spowodowane ale trzeba cos zrobic :/

Link to comment
Share on other sites

Taaaa... apropo alltalk to jest ok, mapy... bez komentarza, interp i rate jak najbardziej bo te bezgłowia czasem są wnerwiające, a jak się im zwróci uwagę to jeszcze zwyzywają bezczelnie...:/ nie mówię, jak ktoś ma hełm... dźwięki jak dla mnie odpadają...

Link to comment
Share on other sites

Witam.Któregoś razu widziałem plugin hs wpisaywało się komende /hs aby zobaczyć ilę się zabiło graczy w głowę na mapie. druga komenda to /hsall porównanie kto ile zabił w głowę jaką miał celność.To jest w miarę ciekawe.Każdy by mógł rywalizować co ja lubię robić z agatą ;d

Link to comment
Share on other sites

1. alltalk off czemu ? jest 1vs1 a tam gadają i rozprasza

2. Czemu dźwięki off uwieźcie mi sporo to daje

3. mapy- proponuje żeby każdy z was napisał 10 map które lubi i wtedy rozmyślimy w co grać bo juz mi głowa boli jak gram 50 razy dd2 lub rats 1337 ..

4.rate i interp musi być .

5.widziałem ze mapki nie są w FTP bo długo sie ściągają prosze to naprawić .

 

no myśle ze teraz wszystko git majonez :cool:

Link to comment
Share on other sites

minęły 4 dni i nawet głupiego pluginu nie umiecie wrzucić na serwer a tyle niby administratorów a huj mam nadzieje ze główny h@ zobaczy pewnego dnia ze nikt nie be grał na serv to wtedy zainteresuje sie to nie jest dla mnie i te nerwy po co mam sie produkować i pisać te tematy odrazu napisz ze nic nie zrobisz ani żadnej mapy nie wgrasz Dowidzenia przechodze na inny serwer war3 ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...