Jump to content
TheGames.PL More than games

Pora na zmiany!!!!!


Recommended Posts

Prawdą jest że nasz war3 stał się zwykłym serwerem jakich jest w **** może i rtd było dużym problemem jeśli chodzi o łamanie regulaminu, ale w jakimś stopniu zawsze serwer wyróżniało. Trzeba by było spróbować ponownie uruchomić...

 

Do tego składam propozycję wgrania nowych map takich jak:

 

awp_map2

awp_city

awp_url

cs_office_rats

cs_assault_upc/cs_1337_assault

aim_map_usp

aim_crazyjump (najzwyklejszy bo jest lepszy dym:))

de_dust_castle

de_dystyaztec

de_nuke_bree/de_nuke1337

de_dust2_mini

fy_iceworld

knife_zone

 

A do tego wy*****zielić to co się przeżarło już:

aim_crazyjump3

de_nuke (mimo tego, że mało grana ale jednak czymś to odświeżymy)

legolanda

fy_ski

chetau

i może coś jeszcze co tylko zawadza

 

Kolejna sprawa: coś trzeba zrobić z balansowaniem sił w teamach. Otóż kiedy jest 1vs1 to przerzuca dwóch zawodników do jednej drużyny... Po co?

 

Na jednym serwerze widziałem też plugin do noży:) wpisując :/noz wyświetlało menu gdzie można było wybrać nóż interesujący nas spośród: maczety, siekiery, wolverine?, zwykłego noża co odpowiednio dawało nam: szybsze bieganie, ciche bieganie, regeneracje hp lub wysokie skakanie. Jednak tylko kiedy biegnie się z nożem.

 

Coś jeszcze? pewnie... a co?! dźwięki typu ultra, multi megakill też coś by może wniosły a muza na zakończenie rund na pewno! Przecież to nie jest przymusowe... wpisujemy:/roundsound i ni ma :) kto nie chce nie musi słuchać

 

Tak więc coś trzeba działać, żeby serwer zaczął żyć. potrzebujemy czegoś, co zatrzuma u nas nowych graczy i sprawi, że starzy będą chcieli wrócić:)

 

Przemyślcie moje propozycje!!!

Edited by 5517o0o
Link to comment
Share on other sites

Pora na krytykę ;-).

Weź tu dogodź każdemu, co do pluginu z nożami - często się buguje, klasa undead byłaby zbugowana z powodu noża speedu poza tym jego umiejętność by była bezużyteczna, regeneracja to zastępuje pierścienie ogólnie rzecz biorąc zły pomysł według mnie.

Po co chcesz wyrzucać nuke i czymś zastępować? Przecież to dobra standardowa mapa.

- Do reszty nie mam zastrzeżeń ale mam jeszcze pytanie do nieobliczalnego, do kogo to był post? :D Bo pasuje do Racy idealnie :D.

 

Forgot to add... Nie pamiętam jak server stoi tzn jak przeciążony mocno jest aczkolwiek nie wiem czy zapychanie go dźwiękami itp. to dobry pomysł ;-).

Link to comment
Share on other sites

No to pora na obronę:)

 

Jakoś tam co ostatnio sobie pogrywam nic się nie buguje i wszystko działa jak należy. Plugin daje jakby trzeci item i mimo tego że undead nie biegałby szybciej z nożem do szybkości, to mógłby mieć np ciche bieganie. Za to szybki bieg byłby fajny przy humanie i byłaby dobra ninja:)

 

A co do wywalenia niektórych map, to proponuję zamiane z nuke na nuke tylko bardziej zmodernizowane. Mapy standardowe mają bardzo nierówno rozłożone szanse pomiędzy teamami. a wnerwia jak przykładowo na assault terro i ct kampią tylko bo nikt się nie odważy wleźć ani wyleźć.

 

Ale zróbcie cokolwiek, przynajmniej włączcie znowu to rtd i wymieńcie mapy.... (propozycje map juz byly ale raczej wyjeba na to tez byla;])

 

Co do tego:

 

A już myślałem, że chcesz kogoś wyrzucić robiąc tutaj rewolucje...

 

to nie wiem kogo miałbym chcieć wywalać i za co

Link to comment
Share on other sites

jestem za dodaniem i usunieciem paru map, co do balansu tak to jest gdy jest PTB a nie ma limitu teamow wiec roznica czasami moze byc sporawa i niestety na wc3 modzie kiepsko to sie konczy bo czasem mozna przeciwnika zaspamowac ulti nie ruszajac sie z respa :P noze faktycznie s glupim pomyslem, ale dzwieki do killi popieram jak najbardziej ale juz niekoniecznie te na koncu rundy bo to tez troche oklepane ;d

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...