Jump to content
TheGames.PL More than games

Odwaołanie od bana Ces


Recommended Posts

[AMXX] ADMIN: 5517o0o zrobil Ci screena!

[AMXX] Data: 17/06/2012 - 12:49:44 | Serwer: War3FT [TheGames.PL][FastDL] @ pukawka.pl !

[AMXBANS] ===============================================

[AMXBANS] Zostales zbanowany na tym serwerze

[AMXBANS] Bana mozesz wyjasnic na thegames.pl/amxbans

[AMXBANS] Przyczyna: 'ss na forum.thegames.pl'

[AMXBANS] Czas: 'permanentnie'

[AMXBANS] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:20923116'

[AMXBANS] Twoje IP: '83.28.216.92'

[AMXBANS] ===============================================

[AMXX] Nick: Ces | IP: 83.28.216.92 SteamID: STEAM_0:1:20923116

 

ssy:

http://speedy.sh/3fM4Q/de-westwood0000.bmp

http://speedy.sh/D7H9y/de-westwood0001.bmp

http://speedy.sh/vhUAB/de-westwood0002.bmp

 

pozdrawiam admina który siedział poł godz i mnie obserwował, nice :*

Link to comment
Share on other sites

heh człowieku co ci się tam nie podoba? po pierwsze dobre słuchawki, po drugie dobry słuch, a po trzecie to głuchy by słyszał :*

heh fajnie że ktoś mówi że mam czity dla mnie to komplement, tylko rośnie moja pewność siebie i poczucie, że jednak coś gram :*

a i zobacz koleś mój profil steam :* a także profil na esl :)

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

wytłumacz mi co to jest... zamiast kozaczyć... jak nikt nie stanie za mną i nie będziemy mieli pewności to dostaniesz UB nie martw się:) sprawa jest kontrowersyjna więc moja opinia tutaj nie wystarczy. Na podstawie moich domysłów nie chcę decydować sam teraz o tym czy dać ub czy nie.

Link to comment
Share on other sites

ciężki przypadek? masz słuchawki? zobacz demo jeszcze raz i posłuchaj! nie wiem czemu robisz takie problemy na screenach nic nie ma, wrzucone zaraz po otrzymaniu. Ile ty w ogóle grasz? masz jakieś doświadczenie? grasz w lidze? bo jak się domyślam grasz tylko na wzrok, jednak ja gram też na słuch. Siedziałeś tyle na spec i obserwowałeś nagle jedna akcja ci się nie spodobała i robisz z igły widły, widać że grasz tylko FFA, bo brak Ci obeznania. Adminem byłam nie na jednym serwie:* gram też mixy i ligi esl i versusy na lanie też byłam nie jednym. mówiłam sprawdź mój profil ehhh. Szkoda słów.

 

pozdrawiam :*

Link to comment
Share on other sites

1. Skoro admin napisał, że UB to po kiego się nakręcasz? Twój wywód jest tutaj co najmniej zbędny.

2. Jedynym niepewnym momentem jest ten kiedy zaraz celuje w awke jakby dokładnie wiedziała, że tam jest. Mimo tej sytuacji niech zostanie UB. Takie jest moje zdanie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...