Jump to content
TheGames.PL More than games

Poradnik de_dust2


Daniel
 Share

Recommended Posts

Rady dla TT:

-Kiedy znajdujesz się na gali radzę rzucić flesha,ponieważ często gracze z CT lubią zaczaić się za schodami lub po prostu na schodach

-Kiedy wchodzisz ze strony gali na bombsite A często można oberwać od snajpera, więc warto rzucić granat dymnu lub flesza

-Tak samo robimy gdy atak szykujemy długą

-Gdy juz jesteś na bombsite to warto sprawdzić miejsca w których mogą znajdować się CT (to że ich nie widać nie znczy że ich nie ma),chyba że mamy wsparcie

-Gdy jesteś w trupiarni radzę iść wolno żeby nie było słychać naszych kroków,CT słyszac nas często wybiegają po schodach lub od strony bs'a

 

Rady dla CT:

-Jeśli jesteś w CT najlepiej jest się podzielić jeśli gracie na 2 bs'y na 2 grupy,jedni pilnują bs A i drudzy bs B, według mnie CT powinni ustawić się na bs'ie i czekać na ruch ze strony TT,zwiększymy szanse na nasze zwycięstwo

-Kiedy jednak zdecydujemy się na atak jako pierwsi radzę poruszać się przynajmniej we 2

-No i nie zapominajmy kupić defa,jest bardzo ważny

-Kiedy paka jest podłożona to nie wolno odrazu lecieć do bomby jakbyśmy mieli klapki na oczach ( bo ktoś inny dopadnie ją pierwszą) jeśli jest mało czasu warto by było ustawić kogoś na czatach a jęśli czasu mamy sporo to po prostu posprawdzajmy miejsca gdzie mogą być gracze z TT

-Gdy pilnujesz A warto kupić AWP,mamy wtedy oko i na galę i na długą,jeśli jednak TT jest zbyt wielu warto sie wycofać na galę lub na długą i trochę przykampić

-Kiedy pilnujesz A miej przy sobie HE,i kiedy będzie odpowiedni moment rzuć na galę bądź na respa CT.

 

Mam nadzieję że komuś pomogłem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...