Jump to content
TheGames.PL More than games

Śmiech, beka, itd.


Recommended Posts

Ciekawy jestem kto dobiera adminów którzy są w zupełności niekompetentni. Dostaje bana "wrzuć ssy na forum" nie ma screenow, wbijam ponownie znów dostaję bana ssów jak nie było jak nie ma. Ale nie o to chodzi, podczas gry koleś boci ten admin o którym mowa nie pamiętam juz jego nazwy ale nieważne, ważne jest to że podczas sprawdzania go ja dostałem również bana a nie dość że gram jak sierota bo 2lata bez grania w cs daje 0 skila, to zostałem chamsko zbanowany bez postaw. Nie wiem czy on ma zeza, rozwolnienie (na szybkiego bo za*****alal do kibla), ampatike, choroby układu płciowego, astme, zaćme, owsiki na odbycie, nie myje się czy pływa w ściekach itd. mam to gdzieś, ale jego zachowanie jest takie chamskie że nigdzie odkąd grałem nie zostałem tak potraktowany.

Nie zagram już tu nigdy bo ten admin to dziecko (tak wnioskuję, może być również upośledzony).

 

Pozdro.

 

ps.

Tym gościem jest niejaki Wilku.

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze dostales bana za

-Obrazanie zwracalem uwage a ty swoje

Po drugie

- ScreemShot zostaly zrobione trzy i tak jak napisalem powod : SS na forum , jezeli to takie trudne to prosze wejsc w google w pisac "Gdzie znalesc Ss'y z counter strike" (czy jakos tak )

 

Jezeli uwazam ze komu robie Ss i dostaje bana to mam podejrzenia ze gracz gra tak zwanym (Dodatkiem) dla nie kumajacych co to jest "DODATEK" czyli wh,sh,aim

 

dla Gracz Pedex nie mam 13 lat a troche wiecej , nie wiem czy to obrazi ciebie ale dla mnie jestes zerem kup steam zapraszam na ESL i tyle i nie mam zamiaru sie klocic bo nie mam 13 lat

gracz wszedl z twoim nikiem byl odpalony to wszedlem w konsole trzy ss zrobilem i ban polecial , a jezeli ktos sie pod ciebie podszywa to juz nie moj problem

 

Pozdrawiam [GM] Wilku[t]

 

PS. i o twojej pisowni typu [ ampatike, choroby układu płciowego, astme, zaćme, owsiki na odbycie, nie myje się czy pływa w ściekach] , widac ze jestes dzieciakiem i takie teksty mnie nie ruszaja , bo takie teksty uzywalem w pierwszej klasie podstawowki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...