Jump to content
TheGames.PL More than games

Ogame- czyli jak zaczeli?cie swoj? histori?


NetroMike
 Share

Recommended Posts

Mnie wci?gn?? kumpel ... w 3 klasie liceum :D matura i te sprawy wiec mi sie nudzi?o :P potrafi?em 12h sp?dzi? przed cyferkami przy ogame :D:P

po roku si? wkurzy?em i sko?czy?em :D z?omka dosta?em raz w ?yciu :D po przej?ciu konta na 2 dzie? :P go?? mnie wyliczy? z FSa :? ale potem jak ogarn??em dosta? z?omka na 1200% :D:D:D:D potem wci?gn??em w to Netra :D i grali?my razem na 14 uni :D potem opiekowa?em sie kontem top7 na uni 33 i top5 na u54 ;D. na U64 zacz??em gra? z Netrem ale on dosta? z?oma i sie podda? a mnie si? nie chcia?o ci?gn?? tego bo czasu mi brakowa?o a znowu siedzia?em po 12-18h przed kompem :D. Og

Link to comment
Share on other sites

Ja sw? przygod? z Ogame zacz??em 4 lata temu a UNI 37 a od 1,5 roku gram na UNI 31

 

Uni 37 w te Uni wkr?ci? mnie kumpel mia?em 500k pkt :) i potem ogame z?apa?o mu?a minimum 10 dni trzeba by?o czeka? a? co? ci sie wybada :)

Na Uni 37 chcia?em gra? jako z?omiarz ale moje lokalizacje planet nie pozwala?y mi na to gdy? by?em non stop skanowany przez TOP 10 i pozostawa?o mi tylko EKO

 

Uni 31 tutaj mia?em natchnienie ?eby gra? bo moim celem by?o zjechanie kumpla kt

Link to comment
Share on other sites

Hohoho, widz? ?e stare wy?eracze gra?y w OGame ^^, co ja tam powiem, gra?em na Uni 10 i na Uni 15, na U10 si? rozpocz??o, lecz szybko zako?czy?o, gra?em z ojcem hehe, ten to siedzia? do 3 rana i spa? po 2h ca?y czas na bie??co do TOP6 chyba doszed?, ja ju? dawno zez?omowany, bo czasu na gr? nie by?o, nauka robi?a swoje, na U15 zacz??em gra?, bo dowiedzia?em si?, ?e kumple z klasy graj?, no to wzi??em i ca?a 5-tk? zez?omowa?em i ju? przestali gra?, za to jaki respekt w szkole hehe... W tamtych czasach nie by?o jeszcze pancernik

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...