Jump to content
TheGames.PL More than games

Moje bolidy :)


Tablica
 Share

Recommended Posts

Posiadam dwie maszyny - jeden firmowy (poczciwy 1,9D pseudonim "terenowiec" rocznik 2006 - żadna dziura mu nie straszna, naturalnie na użytek własny, również prywatny (oszczędność na paliwie :D) Co do motoru to nowy nabytek, w tym miesiącu zakupiłem niestety rzadko zdarza się jeździć bo pogoda średnia i nie mam jeszcze prawka na kategorie A (zacząłem w sobotę kurs) :) Motorek leciwy ale nie stać mnie na nówkę - najpierw pasuje się nauczyć jeździć na tym agresorze :P

 

b64485ded06c.jpg.htmlhttp://zapodaj.net/b64485ded06c.jpg.html

 

71fceb27c07c.jpg.htmlhttp://zapodaj.net/71fceb27c07c.jpg.html

 

P.S. Zdjęcia poglądowe, aczkolwiek posiadane przeze mnie egzemplarze wyglądają identycznie.

Edited by Tablica
Link to comment
Share on other sites

nie przkroczylem jeszcze 130, boje sie narazie - nigdy wczesniej na motorze nie jezdzilem :P Pierwsze "jazdy" z kursu bede miec dopiero w niedziele wiec mam jeszcze czas odkryc w nim wszystkie mozliwosci / hamulce :) Musze przyznac ze rzeczywiscie ladnie wyglada jak na 18latka :)

Link to comment
Share on other sites

Podobno ok 220 ale go nie ważyłem :) Jutro bedzie fajnie jak nim przyjade na kurs i przesiąde się na mz czy simsona :P O ile pogoda pozwoli...

 

PS. Rozmawialem nawet z przedstawicielem drogówki (:P) i za jazde bez prawka A jest mandat 300zł i nie dostaje punktów na kat. B :)

Link to comment
Share on other sites

Dziś o 12 byłem już po pierwszych 2 godzinach spędzonych na placu. Jeździłem jakimś starym suzuki 250 i muszę przyznać, że przez godzine nie mogłem zrobic ani jednej poprawnej ósemki :P Jednak jazda po mieście to zupełnie inna bajka niż tego typu manewry, już nie jestem taki pewien tego egzaminu :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...