Jump to content
TheGames.PL More than games

podanie o adma Naplet SZatana bf2


Naplet SZatanA
 Share

Recommended Posts

Nick: Naplet SZatanA

Wiek: 21

Steam_ID: STEAM_0:0:37626659

Staż w CS: ok 3 lat

Datę rejestracji na forum: 14-02-11

Od kiedy u Nas grasz: ok 1 mies od rejestracji

Powód ubiegania się o Admina: duzo cziterow na serwerze po ostatniej awarii , czesto brak admina chocby nawet na steam , irytuja mnie dzieci obrazaja innych graczy

Argumenty o pozytywne rozpatrzenie prośby: pomoc adminow w wykrywaniu cziterow, praktycznie zawsze na steam wiec mozna pisac jak cos. teraz przyda sie kilku sprawnych adminow..

 

Prosze o pozytywne rozpatrzenie;]

Link to comment
Share on other sites

Za mało postów.

 

Dokładnie.

 

ja mam malo postow i to przeszkadza mi w byciu adminem ??

Ty nie masz o wiele wiecej ... a sam wiesz co sie teraz dzieje na serwie :/

 

Tak, przeszkadza.

 

Czy zwykli użytkownicy forum mają prawo się wypowiadać w tym temacie?

Jesli tak to ja jestem na wielkie TAK.

 

Nie, nie mają. O tym decydują admini.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czemu się czepiacie tak tych postów... niejaki : I po co Ci to było.! dostał admina mając ok. 15 postów na koncie a w dodatku otrzymał te uprawnienia po ok. miesiącu gry a i tak okazał sie czitem, więc nie wiem w czym problem z Szatanem?

- gra dosyć długo

- posty to nie wszystko, bo liczy się to czy bd się wywiązywał ze swoich obowiązków na serwerze!

- jeśli tak Ci zależy na tych postach to niech spamuje reklamami;D

- poza tym to w porządku facet

 

Nie wiem czemu NIEKTÓRZY admini zachowują się w sposób : Bo co to oni nie są?

ADMINIE, ty też kiedyś byłeś takim samym zwykłym graczem więc bądź człowiekiem!

 

Kurwa, TheGames to nie tylko serwer, to również forum. Admin powinien się sporo udzielać na forum, nie spamem tylko w innych tematach, w ważnych tematach. Był już admin który wręczał bany a później gracz odwoływał się na forum o którym admin najwyraźniej zapomniał. Ja bym chciał aby więcej zwykłych graczy siedziało na forum, które niestety podumiera. Jedyne nowe tematy są od botów albo reklamy innych serwerów. Gracze rejestrują się na forum tylko wtedy kiedy czegoś chcą (admin/odwołanie), jeśli dostaną to co chcieli to już na forum nie wchodzą.

 

I po co ci to było był pedałem, wypadkiem przy pracy, błędem, nieporozumieniem. Miał mało postów i widać jak skończył ;p

 

A zresztą, czy Naplet będzie w stanie wpłacać comiesięczne składki na serwer?

Edited by Raca
Link to comment
Share on other sites

Kurwa, TheGames to nie tylko serwer, to również forum. Admin powinien się sporo udzielać na forum, nie spamem tylko w innych tematach, w ważnych tematach. Był już admin który wręczał bany a później gracz odwoływał się na forum o którym admin najwyraźniej zapomniał.

 

?

 

Dla tego dajcie mus ię tego nauczyć(jesli nie umie) dawając mu adma np na okres próbny!

Adminów na bf2 jest bardzo mało. Więc jak b ędziemy każdego kasować... To wiadomo.

Link to comment
Share on other sites

Dla tego dajcie mus ię tego nauczyć(jesli nie umie) dawając mu adma np na okres próbny!

Adminów na bf2 jest bardzo mało. Więc jak b ędziemy każdego kasować... To wiadomo.

 

Czego nauczyć? Pisania postów?

Okres próbny niby ok, tyle, że podczas tego okresu, osoba testowana praktycznie zawsze dobrze wypada.

 

Niech Thermal zdecyduje, chociaż wątpię by coś to dało skoro Fleszu jest na "nie".

Link to comment
Share on other sites

mozecie zamknac juz ten temat odechcialo juz mi sie tego admina na waszym serwie po tych waszych mizernych wypowiedziach... oferowalem wam swoja pomoc poniewaz szkoda mi tego serwa ,poznalem tu duzo ciekawycj ludzi i nie chcialem zeby to sie tak skonczylo, a wy ?! wybieracie jakbyście mieli szeroki asortyment adminow ... to za malo postow to czy bedzie placil...

Link to comment
Share on other sites

mozecie zamknac juz ten temat odechcialo juz mi sie tego admina na waszym serwie po tych waszych mizernych wypowiedziach... oferowalem wam swoja pomoc poniewaz szkoda mi tego serwa ,poznalem tu duzo ciekawycj ludzi i nie chcialem zeby to sie tak skonczylo, a wy ?! wybieracie jakbyście mieli szeroki asortyment adminow ... to za malo postow to czy bedzie placil...

 

I po co ta frustracja? Rozumiem, że chcesz pomóc ale nie możemy dawać admina każdej osobie która o niego poprosi.

Link to comment
Share on other sites

Naplet - pogadam z chłopakami i dam Ci znać

sorry ze nie idzie to jakimś trybem szybszym, ale byłem na urlopie

 

 

Jeszcze raz ktoś się wypowie nie proszony dywagując nad sensem **** wie czego dostanie perma

To jest podanie o admina konkretnej osoby a nie próba uratowania świata i każdy ma dać swoje 5 gr

Link to comment
Share on other sites

Thermal, ale posłuchaj opinii zwykłych graczy. Ja szanuje adminów, że potrafią znaleźć czas na ogarnianie serwera. Dlatego, że ja bym go codziennie nie znalazł :-*** Ale poprostu jest was za mało

 

Cięzko sie gra na serwie, gdzie cały czas ktoś przeszkadza w uczciwej grze. Poszedłbym gdzie indziej ale mam po prostu sentyment do tego serwera i tych ludzi.

 

Staramy się coś z tym zrobić? Zależy mi na tym i chyba nie tylko mi.

Link to comment
Share on other sites

Ale Ty nie musisz mi tego uświadamiać, bo wiem, że adminów jest za mało

Ale także nie sztuką jest wziąć każdego kto chce - bo tak będzie jeszcze gorzej

Stąd są pewne wymagania

Ale stękać też jest komu, a wręcz powinno się takich ustawić w kolejce

Ale pomóc nie wielu ma chęć a takich co warto się zainteresować jeszcze mniej

 

Chodzi mi także o to, że akurat to nie miejsce na takie rozmowy

z chęcią pogadam ale nie w temacie ubiegania się kogoś o uprawnienia admina

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...