Jump to content
TheGames.PL More than games

All Activity

This stream auto-updates     

  1. Earlier
  2. Od którejś aktualizacji oprogramowania w odkurzaczu mam problem bo nie dojeżdża do krawędzi szafek jak wcześniej, nie wjeżdża na mały chodnik na który wcześniej wjeżdżał bez problemu - zna ktoś problem i rozwiązanie?
  3. Siema! Sprzedam konto Steam za 100zł! Ma dużo godzin w cs go i cs 1.6 oraz wiele gier! Chętni pisać pv! Gry: CS GO CS 1.6 Garry's mod Euro Track Simulator 2 GTA 4 GTA SA Ultimate Chicken Horse Goat Simulator Team Fortress 2 GTA 3 CS Source, GTA VICE CITY, Brawnhalla, Paladins, Bussines Tour, HITMAN, PAYDAY 2, SCP Secret Laboratory, Slepping Dogs.
  4. Filip "NEO" Kubski i Virtus.pro oficjalnie rozstali się po tym, jak został usunięty z aktywnego składu pod koniec zeszłego roku, VP pozostawia Polakowi swobodę w poszukiwaniu nowych możliwości. NEO, który był członkiem Virtus.pro, odkąd początku 2014 r. Teraz może swobodnie podejmować inne starania, ponieważ jego umowa z rosyjską organizacją wygasła. W czasie swojej pracy w zespole, a także z zespołem, w skład którego weszli Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski, Wiktor "TaZ" Wojtas, Janusz "Snax" Pogorzelski i Paweł "byali" Bieliński, był najdłużej trwającym składem w CS: GO. Polak wygrał 11 imprez, w tym EMS One Katowice 2014 Major.
  5. @hulkster Jak po takim czasie sprawdzają się twoje Fatality? Czy nadal je masz? Pozdrawiam
  6. Ostatnio kupiłem/wymieniłem swoją mychę na HyperX Pulsefire FPS Gaming Mouse Bardzo dobrze leży w dłoni, wygodna, ergonomiczna, duże ślizgacze
  7. Aktualnie przesiadłem się na słuchawki Hyperx Cloud II Od Plantronics mają na prawdę dużo lepszy mikrofon Są wykonane solidnie, duże membrany są wygodne, nie męczą uszu.
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...